גרנד קניון: בוקר אישי עם אדוה דדון

גרנד קניון: בוקר אישי עם אדוה דדון 

ביום ראשון, 13 בפברואר, יתקיים ארוע מרתק נוסף בסדרת "בוקר אישי", והפעם עם התחקירנית אדוה דדון, והסרט "ספנסר" ## ויש גם קפה ומאפה, אז לא לפספס! 

דינה רפאל 

אתר כדאי לדעת 

אדוה דדון. צילום: עופר חג'יוב

המסורת נמשכת בעופר גרנד קניון בחיפה. ביום ראשון ה-13.02.2022, יתקיים ארוע נוסף בסדרה הפופולארית 'בוקר אישי' - אירוע הכולל מפגש עם העיתונאית אדוה דדון. מדובר בכתבת התחקירים הנמרצת והאמיצה שיוצאת בעקבות נוכלים, גנבים, רמאים ומתחזים. 

המפגש ייערך במתחם בית הקולנוע Hot Cinema בקניון והוא כולל הרצאה מעוררת השראה של אדוה דדון, שהמוטו שלה הוא: "כדי לתפוס נוכל, צריך לחשוב כמוהו". בהרצאה אדוה תספר כיצד היא תופסת את הנוכלים על חם, ומגיעה פיזית, ממש עד אליהם, כדי לדרוש תשובות. 

הקהל ילמד לדעת מפיה איך קצה חוט אקראי מביא לתחקיר שמסתיים בחקירה משטרתית, וגם, איך לזהות ולהיזהר מנוכלים ולא לצאת פראיירים.

ספנסר. צילום: יחצ 

לאחר ההרצאה יוקרן הסרט "ספנסר" – אודות נישואיהם של הנסיכה דיאנה והנסיך צ'ארלס.

כן, כן, היחסים בין בני הזוג המפורסם בעולם, התקררו כבר מזמן. על אף השמועות על רומנים מחוץ לנישואים ועל גירושים קרובים, ואולי דווקא בגללן, חגיגות חג המולד באחוזה הכפרית של המלכה מתנהלות כרגיל ובמלוא הכוח – הארוחות המפוארות, השמלות הנוצצות ומסעות הציד המסורתיים. דיאנה, בשלב הזה, כבר יודעת לשחק את המשחק. אבל השנה, הכל יהיה שונה…

+++

עלות כניסת יחיד לבוקר אישי: 45 ₪. 

העלות כוללת: הרצאה + סרט + כיבוד: קפה ומאפה. 

לו"ז: 09:30 התכנסות. 10:00-10:45 הרצאתה של אדוה דדון. 10:45 – הקרנת הסרט "ספנסר".