גרנד קניון: רשת Cook And Bake מתרחבת

גרנד קניון: רשת Cook And Bake מתרחבת 

הקורונה כנראה עשתה טוב לרשת, שכן עם ישראל שיפר את יכולות הבישול והאפייה שלו בעת ההסתגרות בבית ## הרשת פתחה מחדש את החנות בגרנד קניון, בהשקעה של כ-300,000 ₪ 

אתר כדאי לדעת

צילומים: אתר כדאי לדעת

רשת cook and bake, רשת ה-multi brand המובילה בתחום הבישול והאפייה, מתרחבת ופותחת מחדש את החנות בגרנד קניון בחיפה, בעלות השקעה של כ-300,000 ₪. המהלך הזה הינו כנראה הודות לתקופת הסגרים וההגבלות בתקופת הקורונה, כאשר עם ישראל ישב בבית, והעביר את הזמן בהתנסויות במטבח.   

החנות בגרנד קניון בחיפה, ממוקמת בקומה הראשונה ומשתרעת כעת על פני 80 מ"ר. החנות מעוצבות בקונספט של הרשת, במראה מוקפד ונקי ובצבעוניות של אדום ולבן, ותציע למכירה מגוון רחב של מוצרים חדשניים ואיכותיים  מבית המותגים הבינלאומיים המובילים בתחום האפיה והבישול. 

מיטל נחום, מנהלת השיווק של רשת cook and bake: "רשת cook and bake ממשיכה לגדול ולהתפתח עם חנויות חדשות, על מנת להמשיך ולתת פתרונות בתחום הבישול והאפייה, לקהל לקוחותינו ובמטרה להעניק להם חוויית קניה טובה וקרובה לבית".

לרשת Cook and Bake יש 8 סניפים ברחבי הארץ והיא נותנת מענה של כלי מטבח לטרנדים החמים ביותר בענף שהלך וגדל והופך כל אחד מאיתנו לשף ביתי. 

החנות הראשונה נפתחה בשנת 1984 בדיזנגוף סנטר שבמהרה הפכה לחנות המובילה לכלי בישול ואפייה. מאז העסק גדל בהתמדה וכיום החנויות מציעות מותגי בישול ואפייה בינלאומיים וחווית לקוח אחרת עם צוות מקצועי המציע ידע, מיומנות ושירות.