דן כרמל: צחי נוי מילצר עבור ביבי ושרה

דן כרמל: צחי נוי מילצר עבור ביבי ושרה

מלון דן כרמל חיפה אירח את ח"כ ביבי נתניהו ורעייתו שרה לחופשת קיץ ## המנכ"ל בן ינובר החליט למתוח אותם, וגייס את יודה'לה מאסקימו לימון...

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

בן, צחי, שרה וביבי. צילום: באדיבות דן כרמל

בני הזוג נתניהו הגיעו לדן כרמל ביום שישי האחרון לחופשה בת 3 ימים (2 לילות) במסגרתה הם שהו בסוויטה הנשיאותית של המלון בקומה ה-10 הצופה על כל מפרץ חיפה. המלון סגר את כל הקומה ה-10 עבור בני הזוג נתניהו והמאבטחים שלהם שעבורם שוריינו 3 חדרים באותה הקומה. 

בן ינובר, מנכ"ל מלונות דן אזור חיפה ומנכ"ל מלון דן כרמל, קיבל את פניהם של בני הזוג נתניהו, בירך אותם לשלום וליווה אותם לסוויטה הנשיאותית ששוריינה עבורם. 

לאחר הגעתם, בני הזוג נתניהו הזמינו ארוחת צהריים לסוויטה. המנכ"ל בן ינובר, שאירח במקביל גם את השחקן צחי נוי, הציע לו להתחפש למלצר, ושיעלה את ההזמנה של ארוחת הצהריים לסוויטה שלהם. 

נוי נענה לאתגר, עלה על מדים של מלצר ועלה עם ארוחת הצהריים של בני הזוג נתניהו לסוויטה בה התארחו. ביבי ושרה הופתעו מאוד מהמלצר שנכנס לסוויטה וביבי שאל בתדהמה: "יהודל'ה מה אתה עושה כאן?!"

נוי שיחק את המשחק והסביר: "אין עבודה ואני צריך פרנסה, אז בגלל שיש לי ניסיון במלונאות מצילומי הסרט באסקימו לימון 7 שנעשו במלון דן קיסריה אני משלים כאן הכנסה." 

אחרי שכולם היו עצובים מאוד, צחי נשבר והסביר שמדובר במתיחה. הם שיבחו אותו על המשחק שלו, צחקו מההפתעה, ואולי גם חשו הקלה, כי נחסך מהם הטיפ....

במהלך השהות בדן כרמל, ביבי בילה שעות בספרייה של המלון, קרא וכתב שם בלי סוף, ובעיקר נהנה מהנוף שיש למלון להציע.  

בשבת אחר הצהריים, בני הזוג נתניהו יצאו מהמלון לסיור בגנים הבהאיים שנמצאים למרגלות דן כרמל.