ראש כרמל: חשיפת תוכנית הריביירה של חיפה

ראש כרמל: חשיפת תוכנית הריביירה של חיפה


חברת אשל הירדן התחדשות עירונית בשיתוף נורה יזמות קיימו השבוע במלון גרדן השקה חגיגית של פרויקט המגורים 'ראש כרמל' ## הפרויקט מתעתד לקום ברחוב התורן בשכונת עין הים

אתר כדאי לדעת

תמונת הדמיה: אדריכלות LSA לזרוביץ אדריכלים 

השבוע התקיים ערב השקה חגיגי בגארדן הוטל בחיפה. בערב זה נחשף לראשונה פרויקט המגורים החדש "ראש כרמל" בשכונת עין הים - רחוב התורן, שהיזמים מציגים בתור 'הרביירה של חיפה', פרויקט שישנה את חזית החוף באותו מקטע נוף, אם וכאשר יוקם. 

אחרי ארוחת ערב הוזמנו הנוכחים, בהם בעלי הדירות, בעלי עניין מתחום הנדל"ן ואנשי תקשורת, לסקירה מקיפה אודות התפתחות הפרוייקט. בין הנואמים היו המשנה למנכ"ל אשל הירדן ליאור פלג, האדריכלית נוי לזרוביץ' וגם ואליד חאמיס בעלי נורה יזמות הכרמל.

צילום: משה מעוז

ליאור פלג, משנה למנכ"ל אשל הירדן: "זהו פרויקט פינוי-בינוי אשר ישדרג משמעותית את אורח חייהם של הדיירים. במהלך האירוע הצגנו לבעלי הדירות את עקרונות הפיתוח לריביירה המתחדשת. חשובה לנו קודם כל טובת הדיירים ומעורבותם בנעשה."

צילום: משה מעוז

קבוצת הייזום והבנייה אשל הירדן פועלת למעלה מ-27 שנה בתחום הייזום והבנייה בישראל ומקדמת בחודשים האחרונים 15 פרויקטים של התחדשות עירונית בהיקף של למעלה מ-12,000 יחידות דיור חדשות ברחבי הארץ.

נורה יזמות היא בעלת 14 שנות מוניטין בתחום התמ"א וההתחדשות העירונית, ובאמתחתה פרויקטים רבים בחיפה, וכיום היא יוזמת ובונה בין התר ברחובות ווטסון, שדרות הנשיא, לוטוס, יפה נוף, מוריה, אידר, יותם ועוד.

צילום: משה מעוז

על היח"צ הופקד משרדה של לימור כרסנטי, שהינו אחד הגדולים והפופולאריים בחיפה והצפון.