אנדרי סוידאן: מתחם קולינרי בפרויקט הרובע בוואדי סאליב

אנדרי סוידאן: מתחם קולינרי בפרויקט הרובע בוואדי סאליב


אנדרי סוידאן פתח מתחם קולינרי בפרויקט "הרובע" ברח' ואדי סאליב 10, שיפעל בנוסף לסניף הוותיק בכרמל של ספיישל ריזרב ## מעדנייה, חנות ליינות איכות ומרכז הדרכה

אתר כדאי לדעת

חנות אנדרי סוידאן בפרויקט הרובע. צילום: ורדה סמואלס

השבוע נפתח בפרויקט "הרובע" בוואדי סאליב, מתחם קולינרי של אנדרי סוידאן שיפעל בנוסף לסניף הוותיק והמוכר בכרמל של ספיישל ריזרב. המהלך מתבצע תחת המיתוג מחדש של כל הסניפים כחנויות Andre Suidan. המתחם ישתרע על פני יותר מ-200 מ"ר בחזית הפונה לקולונדה של פרויקט הרובע, ויכלול חנות מקצועית ליינות איכות וחדר הדרכה לקידום תרבות היין והגסטרונומיה הכולל טעימות. המתחם נמצא ברחוב ואדי סאליב 10, חיפה.

החנות תתמקד בייבוא ישיר של חלק ממיטב היקבים המשפחתיים האירופאים. היינות נבחרו בקפידה רבה  אישית על ידי אנדרי סוידאן, מבכירי מומחי היין בארץ. בנוסף יימכרו סדרות חדשות של כוסות מבית רידל, אביזרי יין איכותיים שונים ועוד.

בחנות יימכרו חלק ממיטב יקבי הבוטיק של היצרנים המקומיים. מכרמים הנושקים לגבול לבנון, דרך גבעות היין המיתולוגיות של סביבת זכרון יעקב ועד הכרמים הדרומיים במדבר. במעדנייה, המוצרים הם פרי הידע רב השנים של משפחת סוידאן החיפאית.

קונסול צרפת סטפאן טולה ורעייתו סופי עם אנדרי סוידאן באירוע הפתיחה. צילום: יקיר ברבי

אנדרי סוידאן: "אני גאה ונרגש לפתוח את סניף הדגל ברובע האמנים. חנות הדגל בפרויקט הרובע באה להחזיר לחיפה עטרה ליושנה. היא נמצאת בקרבת המרכז המסחרי העתיק של חיפה בסביבת מסגד ג'ריינה ששימש את הסוחרים החיפאים, ביניהם אבי סבי מבדא סוידאן, והלקוחות במשך שנים רבות. אני רואה בפתיחת הסניף הזה רצף והמשכיות לדורות הקודמים במשפחתי שניהלו מסחר, עם החנות שהוקמה בשנת 1916 ועדיין נמצאת ברחוב אליהו הנביא ומנוהלת כיום על ידי אחי. החנות החדשה מתאימה לוייב של השכונה המתחדשת והעיר התחתית, וצפויה למשוך אוכלוסייה מגוונת".

מתחם הרובע כולל סה"כ 198 יח"ד ב-3 בניינים בני 9 קומות. בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ"ר וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה.

אנדרי סוידאן עם הפרסומאי ישראל לוי והעיתונאי יורם מארק-רייך. צילום: יקיר ברבי

בשכונה הממוקמת בסמוך לאזורי התעסוקה, האקדמיה והבילוי של חיפה פועל שוק הפשפשים האותנטי האחרון בארץ, ואזור קמפוס הנמל נחשב לאזור הבילויים העמוס ביותר בעיר. השכונה נהנית מגישה נוחה לכלל אמצעי התחבורה הציבורית וכן לכבישי הגישה המרכזיים וצמודה לאזורי תעסוקה, אקדמיה ובילוי מרכזיים בעיר.

כדאי לדעת:

קבוצת גולדן ארט היא קבוצה יזמית המובילה פתרונות דיור בראייה הוליסטית. הקבוצה מאמינה שלא מספיק רק לבנות בניין בסטנדרט גבוה, אלא נדרש לפעול בראייה ארוכת טווח במודל לפיתוח שכונות המשלב גם מסחר ושירותים לקהילה לרבות חינוך ותרבות, המביאים לידי ביטוי אוטונומי את אופייה ומובילים לשדרוג מעמד הסביבה כולה. בין מייסדי גולדן ארט עומדים מייסדי החברה האמריקאית ARTIMUS NYC ובמוניטין החברה רזומה נרחב של בניית ואחזקת בנייני מגורים, שטחי מסחר ומלונאות לאורך שנים.     

אתר פרויקט הרובע:  http://harovahaifa.co.il/

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.