סודות האומנות של ביאנה

סודות האומנות של ביאנה

כדאי להכיר: בי"ס לאיפור קבוע מתקדם של המומחית הבינלאומית ביאנה גרץ ## סודות טכנולוגיית המיקרופיגמנטציה החדישה והמתקדמת בעולם להצללה, עיצוב והדגשת שפתיים וגבות.


אתר כדאי לדעת

צילומים: ולאד לימר

העולם שייך לצעירים. קחו, למשל, את ביאנה גרץ. היא רק בת 21, והיא כבר אשת עסקים המחזיקה בתעודת הכשרה של מומחית בינלאומית, ובבעלותה בי"ס לאיפור קבוע מתקדם.

אז אל תתנו לגיל להטעות אתכם. היא כבר מעל ל-5 שנים מטפלת באופן אישי בלקוחות ומקבלת לחיקה תלמידות שגם לאחר שמסיימות ללמוד, הן נשארות בליווי צמוד תחת חסותה. היא מגדירה אותן: "כמו משפחה שנייה".

מאחורי הקלעים בביה"ס עומדת ביאנה, מפקחת ומלמדת בעצמה את טכנולוגיית המיקרופיגמנטציה החדישה והמתקדמת בעולם להצללה, עיצוב והדגשת שפתיים וגבות.


הקורסים מתנהלים בקבוצות אינטימיות של עד 8 אנשים, מה שמאפשר יחס אישי לכל משתתף/ת. כל סטודנט לומד את רזי המקצוע באופן מורחב ומקצועי, מקבל לידיו ערכה של ציוד מקצועי לפי תקנות האף.די.איי, עובר מלאי של הדגמות והתנסויות מעשיות וכן ליווי ותמיכה אישיים 24/7 גם בווטסאפ, באופן ישיר מול ביאנה.

ראוי לציין שביאנה גרץ היא זו שפיתחה את הקורס הראשון בארץ להצללות שפתיים עבור מתחילים! בנוסף, כל סטודנט זוכה ללימודי בונוס אודות שיווק דיגיטלי וניהול עסקי.

"אצלי יש 100% אחריות שהסטודנט יוצא עם ידע, ואם בכל זאת אינו מרוצה - הוא יקבל אפשרות לקורס נוסף חוזר וכרטיס כניסה להשתלמויות ותרגולים."

בתום הקורס מקבלים הסטודנטים תעודה בינלאומית של פי.אם.גרופ קייב, אוקראינה, המובילה בעולם בתחום איפור קבוע מתקדם.

חשוב לציין שגם בימים אלה הבי"ס חוזר לעבוד בהתאם להנחיות של משרד הבריאות.


ביאנה נושאת עמה סיפור ילדות קשה ומוכנה לשתף לטובת כל מי שנמצא במצבה ולהעניק בדל של תקווה. במקור היא ילידת אוזבקיסטן, עלתה עם הוריה לארץ כשהיתה בת שנתיים, סבלה מבידוד חברתי ומהתעללות מינית, שבעקבותיה נותרה בה צלקת נפשית של הפרעות חרדה קשות. היא עברה אינספור טיפולים פסיכולוגיים, בין היתר במרכז לנפגעות מין, עד להתייצבות.

אמה דחפה אותה יום אחד לקורס עיצוב גבות ושם גילתה את התשוקה לדעת עוד ממקצועות היופי וכך עברה עוד ועוד הכשרות. בגיל 16 פתחה קליניקה מהבית, השקיעה, התמסרה לעבודתה והלקוחות התאהבו בידיה. מאז התרחבה פעילותה, והיא עברה מספר מתחמים יחד עם צוות עובדים, כשהחמישי ביניהם- מתחם ענק בקרית חיים- מיועד להיפתח בחודש יוני הקרוב.

ביאנה גרץ: "המסר שלי למי שקורא זאת הוא שיש תקווה ואפשר לנצח כנגד כל הסיכויים והקשיים. אני מאמינה שכשאתה רוצה משהו באמת ובטוח בו, תלך עם זה עד הסוף ואל תקשיב לאף אחד! אנשים מהצד אמרו לי שזה לא בשבילי ורצו שאני אסיים לימודים ואלמד תואר. אבל הקשבתי רק לעצמי ובגלל זה הגעתי למקום שאני נמצאת בו היום. ושום חרדה לא תעצור אותי"

על הליווי התקשורתי והיח"צ אמון משרדה של לימור כרסנטי.

ביאנה גרץ - בי"ס לאיפור קבוע מתקדם

רח' בהרב יקותיאל 37, קריית-חיים.

מוקד 2782* (שלוחה 1 - סטודיו וטיפולים, שלוחה 2 - הבי"ס)

עמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/bianagerzb/הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.