מימי שגב

מימי שגב, שלושים שנות טיפוח ואסתטיקה, עכשיו גם בשרונה ספייס 

 

רפואה פוגשת אסתטיקה בקליניקה חדשה במתחם שרונה ## סביבה יזמית, הייטקיסטית, ולא רק לנשים העסוקות 

 

אתר כדאי לדעת

 

מימי שגב. צילום: אתר כדאי לדעת
 

מימי שגב - קוסמטיקאיתיועצת בתחום האסתטיקה ויזמית בתחומה, מביאה את עולם הטיפוח והאסתטיקה גם לנשים העסוקות, הקרייריסטיות, שעבורן זמן הוא מרכיב חשוב. שגב מנגישה את שירותיה במתחם החדש והמתקדם 'שרונה ספייס'. במתחם בו פועלת במרץ רב, לטובת קהילת הנשים, חני לביא מרדיו לב העיר.  

הקליניקה הראשונה הושקה לאחרונה בכנס העצמה נשי, שגרף תהודה רבה ואוהדת גם מצד גברים רבים שהגיעו לתמוך. ולא רק אנשי עסקים.  
 


ההתמחות של מימי שגב כקוסמטיקאית היא בשיטת 'קיי בי פיור' המעניקה ללקוחה מגוון פתרונות לבעיות העור השונות. כיום בשונה מהעבר הגעה לטיפול קוסמטי היא לצורך שיפור וטיפול מרקם העור. בעבר, הטיפול הקוסמטי התבסס בעיקר על פינוק, מסאז' לפנים. כיום - לפינוק ולמסאז', לקוחות פונים לתחום טיפולי הספא במקומות פסטורלים שמיועדים לכך.

טיפולים קוסמטיים מזוהים לא רק עם טיפוח, אלא גם עם בריאות. כך למשל:

- טיפול בבעיית האקנה לסוגיו, תוך שימוש במגוון של תכשירים פעילים לטיפול במרכיביי המחלה בבני נוער ומבוגרים.

- טיפול במרקם העור. מגוון תכשירים לחידוש המבוססים על חומצות הידרוקסיות ורטינואיד.

- הטיפול האולטימטיבי בכתמי עור. על ידי מגוון תכשירים לטיפול בייתי וטיפולי מכון, כאשר ''מינימום גירוי'' יהיה החוק הראשון בהבהרת כתמים על ידי תכשירי קיי בי פיור, ובשל כך ההצלחה לא תאחר לבוא.

- אייג'ינג ואנטי אייג'ינג, יקבלו מענה חדשני במיוחד על ידי סדרת תכשירים בהתאמה למטופל/ת אשר יעניקו למטופל את המענה הטוב.
 

מימי, איך הגעת לעולם הקוסמטיקה?

"גדלתי לאמא ספרית קרייריסטית מגיל צעיר. גדלתי לרגליה, כשרציתי את אמא - הלכתי אליה. בשנת 1976 אמי פתחה את מתחם הכלות בכניסה לעיר עכו העתיקה, והיתה עסוקה מסביב לשעון. סביבי חוויתי יופי והדר, וכך גדלתי על ברכי האסטתיקה. לא ידעתי שאעסוק בזה, אבל אהבתי לאנשים הובילה אותי לטפל באנשים."

בשלושים שנות עבודתה בתחום הקוסמטיקה הקפידה מימי על שמירת פרטיות לקוחותיה. במקצועה, שגב היא יזמית, ולכן חיפשה חיבורים טבעיים לעיסוק שלה. כך, לדוגמא, עבודה עם פלסטיקאי, ד"ר קוגן, שהינו מנהל מחלקת פלסטיקה בבית חולים נהריה, על מנת לתת ערך מוסף משמעותי לקהל לקוחותיה, המעוגן מקצועית, גם ברפואה וגם בעולם היופי והקוסמטיקה.  וזה מה שהיא עושה בקליניקה לאסטתיקה בנהריה.

כיזמית, שגב שלא יודעת לאות, המשיכה למיזם הבא, הטבעי ביותר בעיניה, חיבור לד"ר ויקי תושיה, רופאה לאסטתיקה רפואית, באמצעות חני לביא המדהימה.  

המטרה היא להנגיש טיפוח לנשים העובדות מבוקר עד ערב. הרעיון הוא להגיע אל הנשים הקרייריסטיות במקום שבו הן עובדות. במקום לצאת לטיפול אסתטי, הן מקבלות את הטיפול במקום עבודתן, וד"ר ויקי תושייה משלימה את הטיפול האסתטי. בתכנון, להוסיף למתחם תחומי אסתטיקה נוספים, לטובת שיתופי פעולהחיבורים עם ארגוני נשים, מיזמי תרומה ועוד. 


אנחנו כבר בשנת 2020, ואין כמו אזור עסקי מתקדם שבסביבתו נשים וגברים של העידן החדש, שתוך כדי עבודה, משלבים טיפוח, דאגה לבריאותם ולמראם וגם בילויים וספורט. הטיפולים המתקדמים בתחום האסתטיקה בהובלתה של ד''ר ויקי תושיה, מומחית לאסתטיקה בעיצוב הפנים.

במתחם 'שרונה ספייס', כנראה, לראשונה בישראל - משלבים סטארט אפ ומקצועות חופשיים מכל סוג, ובעיקר חיבורים אנושיים. העיר התחתית מתפקדת כיום כקיבוץ אחד גדול, והיא ממוקמת בנקודת הגעה אסטרטגית נוחה מכל מקום בארץ, ליד תחנת רכבת השמונה של רכבת ישראל.

 


'שרונה ספייס' כיום הוא מקום המחבר בין נשים עצמאיות מכל התחומים בתוכנית רדיו טלויזיה וקידום העסק. כל אחת שיש לה עסק ומעוניינת להתחבר למקום שיאפשר לה לפרוץ קדימה ולקבל במה ענקית, מוזמנת להגיע לביקור ולהיחשף בפני העתיד, וכמובן - הדינמיקה במקום, האנשים, ובעיקר הנשים במרחב הפתוח והמאוד מרגש... 

 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.