בוז'ולה

בוז'ולה: השקה עם מצב רוח מרומם


 

 

איריס הימן היא הרוח החיה מאחורי חנות בוז'ולה, שנפתחה בקול שמחה וששון במתחם ביג צ'ק פוסט ## אלכוהול וגודיז מכל הסוגים מוצעים שם לקהל אנין טעם, שאוהב לשתות טוב ולאכול טוב...

 


דינה רפאל
אתר כדאי לדעת

 

איריס הימן. צילומים: משה מעוז
 

השקה שמחה עם הרבה אלכוהול שהוסיף עוד יותר לשמחה ולצהלה, נרשמה בחמישי האחרון במתחם ביג צ'ק פוסט חיפה. כלת השמחה היתה בחנות מלאת קסם ושמה "בוז'ולה", שניחנה  בעיצוב ייחודי, ארומה ואווירה של אירופה.

העוברים והשבים במתחם התקבצו והתבוננו בפליאה במתרחש. כולם כולם, גם מי שלא היה כלול ברשימת המוזמנים, כובדו בשתיית בירה ופונץ' טעים, ובטעימות מתוך מגשי הגבינות, הירקות והסושי שהוצאו החוצה אל החוגגים. אל חגיגת הטעמים נוספה גם מוזיקה צוהלת ושמחה שבקעה מהרמקולים שהציב הדי-ג'יי בחזית החנות.
  


על היח"צ הופקד משרדה של לימור כרסנטי, שיחד עם בנות משרדה מירי אברהם ותמר סלאלחה, הדאגה שהכול יתקתק כמו שצריך, ושכל המוזמנים – אנשי תקשורת, נשות חברה ודמויות חיפאיות בולטות – יזכו ביחס טוב ויחוו הנאה מושלמת.

בוז'ולה היא חנות בוטיק חווייתית לאנשים האוהבים איכות וטעם. החנות המציעה מבחר יינות, אלכוהול מהמותגים המובילים בארץ ובעולם, בירות בוטיק ישראליות, פרחים, פרלינים, קפסולות ופולי קפה טריים, שמני זית, ממרחים מיוחדים, עוגות הום-מייד ומוצרים משלימים רבים עבור אלו המתעניינים בתחום האלכוהול ועולם הברמנים.
 
כל מי שנכנס לחנות יכול להתרשם גם מהעיצוב מרהיב העין שלה וגם מכך שבעלי המקום פשוט אוהבים את מה שהם עושים. כל פינה ב"בוז'ולה" מושקעת ומעוצבת. החנות מציעה מבחר יינות, אלכוהול מהמותגים המובילים בארץ ובעולם, בירות בוטיק ישראליות, פרחים, פרלינים, קפסולות ופולי קפה טריים, שמני זית, ממרחים מיוחדים, עוגות הום-מייד ומוצרים משלימים רבים עבור אלו המתעניינים בתחום האלכוהול ועולם הברמנים.
 

צוות מקצועי ואדיב, בהנהגתה של איריס הימן, מקבל את פני הבאים לבוז'ולה. פגשנו שם את מרינה סדיקוב, אמיר בולטנסקי ועדן אלדר. איריס הימן, בת 44, נשואה פלוס 3, היא מעצבת גרפית ובעלת תואר ראשון בתקשורת, אשר עברה תפנית מהותית בחייה לטובת ניהול המותג "בוז'ולה". 

איריס: "נפתח בחיי עולם מופלא, עשיר בארומות, וינטאז' ועומקים עצומים! התאהבתי במקום, בתחום, באנשים. שמחתי לגלות שאני יכולה להביא את עצמי ביצירתיות הקיימת בי והיא חלק בלתי נפרד ממני, עיצבתי כל פינה בחנות באהבה כמו שנוהגת אני לעשות בביתי הפרטי". 

חשוב לציין את בירת הבית של "מבשלת הגיבור" המיוצרת בכרמיאל. בירה טרייה ואיכותית הנמזגת לבקבוקי זכוכית דקורטיביים בכמות של ליטר. הבקבוק ממולא ב-2CO למניעת כניסת חמצן, ובכך משמר את הבירה לכמה ימים נוספים מרגע הקנייה. אם סיימתם ללגום את הבירה, אתם מוזמנים לחזור לבוז'ולה וליהנות מ REFILL ללא עלות נוספת. הבקבוק הדקורטיבי יכול לשמש למעשה למילוי מים / שמן זית בגלל צבעו הכהה. 


מנכ"ל מתחם ביג צ'ק פוסט, דוד שילן, הגיע לברך. עוד נצפו בקהל: עמי אשכנזי, ליטל פרגן, רינה דהן, מרינה לויש, אילנה גולץ, אתי רזי, צילה ברוך, שושי וטומי ורה, ענת בן גלים, ישראל סביון, מאיה אור, שלי זיו, אביטל מגן, עפרה שבתאי, ורה ירוסלבסקי, ליאת שטיינר, מירה קבליק, גאולה פנחס, פזית כהן-בן עמי, אורלי דרור, סיגל אשרף, לירן חולצה אפורה, יורם מארק-רייך, רונית קיטאי, יפה גביש, יורם כרפיס, שרה איקו, ורדית שטרנבך, סמדר פישלר, הדס בן ארצי, בר פשינסקי ועוד רבים וטובים.

בוז׳ולה - אלכוהול | אנשים | חוויה

דרך בר יהודה 111 ביג צ'ק פוסט.  טל: 04-8112238 


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.