סולם יעקב: קבלו את מודל 2022

סולם יעקב: קבלו את מודל 2022

אולם הארועים הוותיק "סולם יעקב" התחדש בבעלים חדשים בעלי ניסיון רב שנים בתחום – יגאל אסולין ואלון וינטר ## המקום השתדרג בכל הקשור למטבח, לעיצוב ולאווירה ## תפריט כשר, ויש אפשרות גם לכשר למהדרין

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילומים: אתר כדאי לדעת

אולם סולם יעקב נחשב במשך שנים רבות לאחד מאולמות האירועים הפופולאריים באזור חיפה והצפון. הוא מתמחה בעיקר באירועים קטנים ובינוניים, כמו חינות, בריתות, בר ובת מצווה וכמובן גם חתונות בוטיק. לפני מספר חודשים לקחו את הניהול על המקום יגאל אסולין ואלון וינטר, שיש להם שנים רבות של ניסיון בתחום.

זמן לא רב אחרי שהם לקחו את המקום לחזקתם, הוצא לו צו סגירה מינהלי, ב-28.10.21 על ידי לשכת הבריאות המחוזית, צו שהחזיק בערך שבוע עד לפתיחתו מחדש, אך גרם נזק תדמיתי.

יגאל אסולין העלה ב-7.11.21 פוסט נרגש בפייסבוק, בו כתב: "חברים יקרים, השבוע האחרון היה עבורי ועבור כל משפחת סולם יעקב אחד הקשים והמורכבים שעברנו. מאז שלקחנו עלינו את ניהול האולמות ערכנו עשרות רבות ואף יותר של אירועים משמחים ומוצלחים. דאגנו לשפר ולשדרג את המתחם ועד היום אנחנו לא מפסיקים לרגע לעמול קשה והכל למענכם ולמען כל אותם המוזמנים הרבים שפוקדים מידי יום את האולמות שלנו."

"בשבוע האחרון שמענו הרבה מאוד חצי אמתיות ואף אי דיוקים רבים שגבלו בהכפשות שפגעו בי אישית בלב ובאמביציה לקום בבוקר ולעשות את מה שאני אוהב הכי הרבה, לקיים אירועים שבסופם כולם יוצאים מחויכים ומרעיפים עלינו מחמאות רבות, על טיב האוכל ועל רמת השירות הגבוהה." 

"חשוב לי לחדד, אכן היתה ביקרות של משרד הבריאות, ביקורת ראשונה מאז היותי הבעלים של המקום ואכן התגלו מספר מצומצם של תיקונים. באותו היום כבר תיקנו את הכל וקיבלנו אישור באותו היום ממשרד הבריאות לחזור ולקיים אירועים שוב וכך נעשה. חבל לי ובצער לב שיש אנשים שדאגו לרכב על זה ולהציג מצג שווא שאנחנו סגורים וכו'. אז רק שתדעו שאנחנו לא נפסיק לשמח למרות הכל וגם היום אנחנו עושים אירועים מידי יום. צרפתי לכם את האישור הסופי של משרד הבריאות. אז בראשיתו של חודש חדש, האחל לכולם חודש שמח ושנדע רק שמחות." 

סולם יעקב ממוקם בסמיכות לחוצות המפרץ בצומת מרכזית בקריבות לכביש 22 ומנהרות הכרמל. כל אירוע נתפר בדיוק לצרכים של בעלי השמחה, החל מהעיצוב המיוחד והמפואר, דרך חוויה קולינרית מוקפדת, ומתן תשומת לב לכל אחד מהאורחים.

התפריט מכיל מגוון מנות ענק במטרה לקלוע לטעם האישי של כל אחד מהאורחים. במקום פועלות מערכת תאורה והגברה משוכללים, ולא פחות חשוב – יש חניה חינם בשפע במקום.

את המקום מנהל בפועל יגאל אסולין, שמאחוריו 32 שנות ותק באולמות אירועים, מתוכם 20 שנה כבעלים של אולמות. את הקריירה שלו הוא התחיל מלמטה, מה שאיפשר לו להכיר את העולם הזה מכל הזוויות, הוא התחיל כמלצר, ועלה בתפקידים עד שהפך להיות מנהל אירועים ומנכ"ל האולם. 

תפריט 2022 מציע מנות כמו עראיס, מיני שניצל שווארמה, סלמון על האש ברוטב רימונים על מצע שעועית ירוקה, מופלטה מגולגלת ממולאת באסדו, מגדל אסדו ובצל מקורמל על לחוח תימני, וכמובן סטייק אנטריקוט, סטייק פרגית על האש וקבב קווקזי. 

בגזרת הקינוחים הוסיפו גם ספינג' ומופלטה חמה. התפריט הינו כשר, עם אפשרות לתפריט כשר מהדרין למעוניינים בכך.

לאחרונה החליטו השניים לפנק את כל הזוגות שחוגגים חינה בעמדת פאקיה במתנה (שולחן עמוס בפיצוחים) ובעיצוב מרוקאי אותנטי והכל כדי לשמח את החוגגים.

תקופת הקורונה לא היטיבה עם אולמות הארועים, אך יגאל מספר שלמזלו יש למתחם האירועים לקוחות שחוזרים בכל שמחה שגם בתקופה הלא פשוטה הזאת הגיעו לעשות אירועים בגדלים שונים. 

פייסבוק: https://www.facebook.com/sulamyaakovhaifa/

טלפון: 04-872-4555

סולם יעקב. שד' ההסתדרות 157, מפרץ חיפה