אניס

אניס: אוכל בריא, לחיות בריא

 

רשת בתי הטבע "אניס" תקעה יתד גם בצפון ## מעכשיו, גם בגרנד קניון תוכלו למצוא את המוצרים שיעזרו לכם לשמור על הבריאות ## והיי, כדאי לדעת שהם גם טעימים מאוד!!

 


אתר כדאי לדעת

 

צילומים: אתר כדאי לדעת
 

כולנו רוצים להיות בריאים יותר, חיוניים יותר, מאוזנים יותר. אז מודעות יש, אבל לא תמיד אנו מקפידים על מה שנכנס לגופנו. "אתה מה שאתה אוכל!" אמרה נטלי מוסרי, מבעלי רשת אניס, בתחילת המפגש עם נציגי התקשורת. וזה בדיוק ככה.

 

רשת בתי הטבע "אניס", בבעלותם של אילן ונטלי מוסרי, מביאה כבר משנת 1994 את בשורת הטבע והבריאות ללקוחותיה. השנה נפתח לראשונה סניף צפוני, והוא הושק בימים אלה בגרנד קניון בחיפה, בניהולם של נועם ברמן ומיקי יוחנן. על היח"צ הופקד משרדה של לימור כרסנטי, והיא - יחד עם מירי אברהם המקסימה, שמשמשת כיד ימינה ושבה מחופשת לידה קצרה - דאגו להזמין לשם את נציגי התקשורת המקומית כדי לערוך היכרות מקרוב עם החנות הדנדשה.
 


אחרי ששני הזכיינים הציגו עצמם בפני נציגי התקשות, ומנכ"ל הגרנד קניון סיפר לנוכחים כי חנות כזו היא בדיוק חתיכה שחסרה בפאזל של הקניון הגדול שהוא מנהל, נטלה נטלי מוסרי את רשות הדיבור וערכה לנו היכרות עם מוצרים שוניםמתחום הסופרפוד, תוך שהיא פותחת אריזות וקופסאות ומאפשרת לנוכחים לטעום ולשאול שאלות. כנטורופתית היו לה הרבה טיפים ועיצות עבורנו, ואין ספק שבעקבות הרצאתה והסבריה נקפיד מעתה יותר על מה שאנו בולעים. אם נבחר נכון את המזון שאנו צורכים, החיים שלנו ישתפרו מבחינה בריאותית. וחוץ מזה, אל דאגה - גם המוצרים הבריאים והמומלצים הם טעימים עד מאוד...
 כדאי לדעת: 

 

אניס רואה לה למטרה לקרב כמה שיותר אנשים לעולם הבריאות והטבע ולהציע אלטרנטיבות לכל מזון רגיל, בזכות המגוון העשיר במוצרי מזון איכותיים טבעיים ואורגניים. 

בנוסף, ניתן למצוא ברשת תוספי תזונה של החברות המובילות, קוסמטיקה טבעית ואורגנית, מוצרי ניקיון והיגיינה אקולוגיים ועוד.
ברשת משקיעים רבות בעיצוב, באווירה ובהכשרה המקצועית של הצוות על מנת לספק ללקוחות חווית קנייה אחרת.
כחלק מבקרת האיכות של הרשת והרצון לסייע ללקוחות בבחירת מוצרים איכותיים וטבעיים, הרשת בוחרת בקפידה את המוצרים הנמכרים ובכך מבטיחה ללקוחות צרכנות נבונה ואיכותית.

 

 

 אניס. קומה 3 (מול ביגה), גרנד קניון חיפה

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.