משק תמם: היישר מהחקלאי, הביתה אליי

משק תמם: היישר מהחקלאי, הביתה אליי

הזמנתי משלוח של ירקות ופירות ממשק תמם במושב גבע כרמל ## אתר האינטרנט ידידותי להפליא, המחירים סבירים, המשלוח הגיע במהירות, והתוצרת התגלתה כמשובחת! ## מומלץ! 

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

משק תמם. צילום: יחצ

אז ככה. ימים לחוצים, זמנים עמוסים. והגיע יום חמישי. אשתי מחוץ לבית, עסוקה בעבודתה, והמקרר עומד להתרוקן. הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לעזוב את המחשב ולצאת לקניות. מה גם, שאני לא מוצלח בזה. אין לי סבלנות לבדוק מבצעים, להשוות מחירים וכיוצא בזה.

ואז נזכרתי שלפני כמה ימים המליצו לי על משק תמם, שנמצא במושב גבע כרמל ושניתן להזמין מאתר האינטרנט שלהם ירקות, פירות, פיצוחים, תבלינים, שימורים, מוצרי מעדנייה ועוד. נכנסתי לאתר, שהתגלה כידידותי מאוד, ובחרתי בשלל ירקות ופירות למילוי מדפי המקרר.

צילומים: אתר כדאי לדעת

ביצעתי את ההזמנה, וכעבור שעה וחצי (!) כבר התייצב אצלי שליח עם ארגז. המוצרים היו מונחים בסדר מופתי בתוך הארגז, כאשר הקשים יותר בתחתית, והרכים יותר מלמעלה, לבל יימעכו. והכי חשוב – כאשר אשתי חזרה בערב הביתה, היא היתה מרוצה. המשימה שהוטלה עליי הושלמה בהצלחה...

ועוד פרט חשוב: הפירות והירקות היו טריים ורעננים, ובאיכות מצוינת. כשאני נשלח לבחור בעצמי בדוכני השוק או הסופרמרקט, תמיד יש לי פספוסים, או שכופים עליי לרכוש מארז מוכן מראש, שלא פעם הפירות היפים הם למעלה ותחתם מוסתרים פגומים. כל מה שהגיע ממשק תמם היה סוג אל"ף-אל"ף.

משק תמם שוכן למרגלותיו הצפוניים של הר הכרמל, במושב גבע כרמל הפסטורלי. המשק החקלאי אשר קם בשנת 1949 מתהדר ב-3 דורות של עבודת אדמה ואהבת הארץ ומפיק מידי יום תוצרת פרימיום נקיה, טרייה ואיכותית של פירות וירקות.משק תמם מספק תוצרת חקלאית לעסקי קולינריה בצפון, ולאחרונה גם נכנס לסקטור הפרטי עם שירות אונליין חדשני.

שרון תמם (35) הבעלים של המשק, הוא איש עסקים וחקלאי: "אני אב לדור בן ה-10 חודשים. דור הוא הדלק שלי, וגם בעת משבר אישי שחוויתי הוא הפיח בי את הרצון להמשיך לקום לפנות בוקר, לעבוד בשדות, לנהל 40 עובדים ולפתח את המשק לכיוונים חדשים, לצד אבי ודודי."

"אנו מאמינים שמשפחות רבות כמהות לתוצרת טרייה ואיכותית במחירים הוגנים. לכן, בעקבות הביקוש פתחנו את שערינו לקהל הרחב."אנו מביאים אליכם רק תוצרת מקומית מהחווה שלנו, באספקה מיידית מהחקלאי היישר לצרכן עד הבית. התוצרת נקטפת סמוך למועד ההזמנה, ותוך פחות מ-24 שעות היא כבר אצלכם על השולחן!"

משלוחים: חיפה, נשר, יקנעם, קרית טבעון, טירת הכרמל, עתלית, זכרון יעקב, קיסריה, בנימינה, וישובי חוף הכרמל. בקרוב, גם במקומות נוספים.

להזמנות: 054-3536666

אתר: https://www.meshek-tamam.co.il/  

משק תמם. משעול השקד 50, גבע כרמל