פיצה האט: פיצה ללא גלוטן

פיצה האט: פיצה ללא גלוטן

רשת הפיצריות הגדולה והמובילה בישראל, פיצה האט, מזמינה לטעום את  הפיצה ללא גלוטן שלה ## כשרה לפסח 

אתר כדאי לדעת

צילומים: יניב כהן

לא רק צליאקים. יותר ויותר אנשים מעדיפים מוצרים ללא גלוטן, ולהלן בשורה - פיצה האט, רשת הפיצריות הגדולה ביותר בישראל, המונה כ-100 סניפים ברחבי הארץ מקרית שמונה עד אילת, מזמינה אתכם לנסות את הפיצות ללא גלוטן – שגם כשרות לפסח.

בליין נעשה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר וגולת הכותרת היא שהיא ללא גלוטן. הפיצה היא מרובעת עם רוטב עגבניות עסיסיות, ו- 100% גבינת מוצרלה עם שילובים של התוספות הפופולריות האהובות על כולם. 

מחיר: 74.90 ₪. 

לאחרונה נכנסה גרסה חדשה ומפנקת לפיצה – פיצה שמנת רוזה, גם היא ללא גלוטן. כל זאת במטרה להעניק לסועד את החוויה הקולינרית העשירה והמובחרת ביותר שתתאם את צרכיו והעדפותיו. 

מחיר הגרסה החדשה: 79.90 ₪.

* את הפיצה יהיה ניתן למצוא בכל אחד מסניפי רשת פיצה האט הקרובים לביתכם, וכן ניתן לבצע הזמנת משלוחים. 

==

מבצעי החג של הרשת:

פיצה ללא גלוטן + תוספת + שתייה – 99 ₪.

פיצה ללא גלוטן + פיצה ללא גלוטן רוזה – 139 ₪.

שתי פיצות ללא גלוטן + שתייה – 145 ₪.

שלוש פיצות ללא גלוטן – 199 ₪.

שתי פיצות ללא גלוטן + סלט – 160 ₪.

* את ההזמנות ניתן לבצע דרך האתר : www.pizzahut.co.il
* או באמצעות האפליקציה.

כדאי לדעת / פיצה האט 

Pizza Hut היא רשת הפיצריות הגדולה ביותר בישראל, המונה כ-100 סניפים ברחבי הארץ מקרית שמונה עד אילת. הרשת חלבית ורוב הסניפים כשרים בכשרות מהודרת. 

הרשת מוכרת מגוון רחב של פיצות מיוחדות, כמו הפיצה הקלאסית מבצק דק, פיצת ה"צ'יזי קראסט" ופיצת ה"קראון המלכותית" – פיצה דקה, מעוטרת בכדורי גבינת שמנת בשוליים. מלבד הפיצות האיכותיות, התפריט של הרשת מגוון במנות נוספות, כגון: פסטות טריות ברטבים שונים, סלטים טריים, קישים, פוקצ'ות וכמובן קינוחים.