פינוקיצ’ן – גן עדן לצליאקים

פינוקיצ’ן – גן עדן לצליאקים

ערן רייטר מצא דרך לשת"פ עם כל הבוטיקים ויצרני הללא גלוטן שישווקו את המזון שלהם דרכו, חנות תצוגה שבה רק תמצא מוצרים ללא גלוטן ## עם הזמן הוקמה גם מאפייה שמכינה מאפים טריים בצמוד לחנות, ומארחת כל שישי בשלנים מכל הארץ ## משלוחים גם לחיפה!

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילומים:  אתר כדאי לדעת

את פינוקיצ’ן הקים ערן רייטר, יזם בשנות ה-40 המאוחרות שלו, אחרי שנים רבות בהן פעל בתחום השיווק והמכירות של ציוד רפואי בחברות בינ”ל. היוזמה להקים את פינוקיצ’ן החלה לאחר מפגש אקראי עם מספר צליאקים, מפגש בו הבין את גודל המצוקה והאתגרים איתם מתמודדים הצליאקים, בחיפושים אחרי מוצרים ייחודים ללא גלוטן.

רייטר: "החלטתי להרים את הכפפה וליצור קשר עם מספר יצרני בוטיק, שאינם משווקים ברשתות, מתוך מטרה להקים שירות משלוחים שיכלול מגוון מוצרים ייחודי אשר יגיע עד פתח הבית. מאז הספקתי לפתוח חנות בנס ציונה, חנות שהפכה מהר מאד להיות מקום עלייה לרגל של צליאקים מכל הארץ."

שירות המשלוחים המשיך וגדל, וכיום נהנים לקוחות מכל הארץ ממגוון עצום וייחודי של מוצרים המגיעים עד לביתם.

"פינוקיצ׳ן היא חנות פיזית ומקוונת המציעה את המגוון הרחב ביותר של מוצרים ומאכלים מוכנים לקהילת הצליאקים והנמנעים מגלוטן בארץ. מאז הוקמה החנות לפני 3 שנים, היצע המוצרים גדל משמעותית, הקמנו מאפייה שכולה ללא גלוטן והתחלנו לייבא ישירות מוצרים מחו״ל ביבוא מקביל."

בקונדיטוריה של המקום אפשר למצוא מאפי בוקר טיפוסיים כמו רוגלאך, פרעצלים, עוגיות שונות. וגם חצ׳פורי, לחם שום, קינוחי ויטרינה, פחזניות, בראוניז ועוד. הם גם מתמחים בעוגות לארועים ולימי הולדת.

בכל יום שישי בבוקר מתקיים בחנות הפנינג “שישי טרי”. רייטר: "היוזמה לכך החלה בעקבות ההבנה שלרוב הצליאקים חסרה החוויה של רכישת מוצרי מאפה טריים וחמים, רוב המוצרים האלו נמכרים בצורתם הקפואה. לצורך כך גייסתי את טובי היצרנים, המכינים מגוון עשיר של מוצרים טריים וחמים - חלות, ג’חנון חם, עוגות שמרים, לחמי בוטיק, בורקסים וקוראסונים ועוד ועוד."

פינוקיצ'ן משתפת פעולה עם היצרנים הבאים: ברדברי, עידן ללא גלוטן, מאפיית גלוטן פרי, ביגה, גלוטריה, טף לי, לחם פומרנץ, זה מותר, מאפיית אריאל, שרל’ה ועוד.

כתובת החנות: רח' יקינטון 6, נס ציונה.

שעות הפתיחה: א-ה: 09:00-20:00, שישי 8:30-15:00

פייסבוקhttps://www.facebook.com/pinukitchen

אתר: https://pinukitchen.co.il/