פתיחה חגיגית לפיאנו פיאנו

פתיחה חגיגית לפיאנו פיאנו 

תגידו מזל טוב: פיאנו פיאנו, רשת מסעדות השף האיטלקיות, פתחה סניף רביעי ## בקניון סינמול לב המפרץ, חיפה ## נרשם אירוע השקה טעים במיוחד 

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

ירון ניסן (מנכ״ל הסינמול), רועי נימני (הבעלים של רשת קפה קפה), רועי אלנקווה (זכיין פיאנו פיאנו) ומתן אבני (הבעלים של אממה יחסי ציבור). צילומים: גלעד הר שלג

מזה זמן רב, מאז היעלמותה של מסעדת טרנטינו מקניון הסינמול לב המפרץ, הורגש הצורך במסעדה איטלקית שם. והנה, השבוע נערכה פתיחה חגיגית ושמחה לנציגות איטלקית חדשה בחיפה: פיאנו פיאנו. 

רשת מסעדות השף הגיעה סוף סוף גם לחיפה, ופתחה את שעריה באירוע השקה טעים במיוחד. האירוע כלל מנות שהגיעו אל שולחנות המוזמנים לאורך כל הערב, לצד יינות וקוקטיילים שזרמו בלי הפסקה. 

בעלי המסעדה רועי אלנקווה, הידוע בין היתר גם כבעלים של קבוצת הכדורגל סקציה נס ציונה, המתמודדת בימים אלו על העלייה לליגת העל, אירח באירוע החגיגי יותר מ-70 מוזמנים. ביניהם השורדת ג׳קי אזולאי, רונן נימני הבעלים של רשת קפה קפה, ירון ניסן מנכ״ל הסינמול, ניר ברקוביץ, שף אבי פטל, דניאל ציוני, איסמעיל ריאן ורבים נוספים. 

שדרני רדיו חיפה העבירו את האירוע החגיגי בשידור חי. על יחסי הציבור והפקת האירוע הופקדה אממה, סוכנות יחסי הציבור החיפאית של מתן אבני. 

החוויה האיטלקית של פיאנו פיאנו מציעה תפריט איטלקי עשיר ומגוון, מנות ראשונות, פסטות ופיצות איטלקיות מהטאבון הענק שנמצא בחזית המסעדה, טאבון עצי הדר, היחיד מסוגו בארץ המיובא מאיטליה.

טלפון להזמנת משלוח/מקום: 077-724-2012 

תפריט: https://pianopiano.co.il/

פיאנו פיאנו. סינמול, לב המפרץ. חיפה