פאפא ג'ונס: פיצת eatsane מופחתת-פחמימות ועשירה בחלבון

פאפא ג'ונס: פיצת eatsane מופחתת-פחמימות ועשירה בחלבון

הפיצה החדשה, בשיתוף חברת הפוד-טק eatsane, מכילה בצק איכותי עם 70% פחות פחמימה ו-30% יותר חלבון בשילוב חומרי גלם טריים ואיכותיים ## הפיצה זמינה במשלוחים ובסניפים


יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

PAPA JOHN'S, רשת הפיצריות הבינלאומית הצומחת ביותר בעולם, וחברת הפוד-טק הישראלית eatsane משיקות לראשונה בעולם: פיצה דלת-פחמימות העשויה מבצק eatsane ומכילה כ-70% פחות פחמימות, 30% יותר חלבונים ו-70% יותר סיבים תזונתיים.

בצק הפיצה החדש הוא פרי פיתוח של חברת eatsane  והוא מבוסס על קמח שקדים ושומשום במתכון מיוחד ומופחת פחמימה, אשר יחד עם חומרי הגלם האיכותיים של פאפא ג'ונס, רוטב העגבניות המפורסם והגבינה האיכותית, מעניקים חוויה של פיצה מופחתת פחמימות, באיכות גבוהה, מבלי לוותר על הטעם.

פאפא ג'ונס ישראל היא רשת הפיצה הראשונה בעולם להציע אופציה מופחתת-פחמימה בתפריט הרשת, עבור אנשים שנמנעו עד היום מפיצה. משולש פיצה eatsane מכיל כ-7 גרם פחמימה, כ-10.6 גרם חלבון וכ-2.5 גרם סיבים תזונתיים.

צילום: אתר כדאי לדעת

פיצת eatsane החדשה בפאפא ג'ונס מתאימה לכל מי שמעוניין בתזונה דלת-פחמימות אבל מבלי לוותר על ההנאה מפיצה איכותית, ותוך כך גם לשומרי keto, אטקינס, פלאו, סוכרתיים ועוד.

מוטי ריכטר, בעלי פאפא ג'ונס בישראל: "הכנסת פיצת eatsane לתפריט היא צעד פורץ דרך להנגשת הפיצה שלנו לקהלים נוספים. שיתוף הפעולה עם eatsane הוליד מוצר איכותי שיושב בקו אחד עם תו האיכות של חומרי הגלם בהם פאפא ג'ונס משתמשים בכל העולם".

רן הירש, מייסד שותף ויו"ר eatsane: "מהפכת התזונה ממשיכה בשיתוף הפעולה המשמעותי עם רשת הפיצה הבינלאומית והמצליחה פאפא ג'ונס. אני שמח עבור כל מי שנמנע עד היום מפיצה ויוכל סוף סוף ליהנות מחוויית פיצה איכותית שמתאימה לו. אני בטוח חוזר לאכול פיצה מהיום".---

צילום: אתר כדאי לדעת

כדאי לדעת / התנסות אישית:

הזמנו פיצה איטסיין יוונית וגם פיצה פאפא ג'ונס יוונית רגילה, מסניף חיפה. המשלוח הגיע בול בזמן, חם וטעים.

המרקם של איטסיין שונה. במבחן הטעימה אחת מאיתנו שיבחה והעדיפה אותו. האחרים, שלושה במספר, אמרו שטוב שיש גם את האופציה הזו, שמוכיחה שבריא יותר, לאו דווקא טעים פחות. אין ספק שמפעם לפעם נזמין גם את הפיצה החדשה, בפרט אם יתארחו אצלנו כאלה שיעדיפו אותה מבחינה בריאותית או אחרת.

מבצע: לרגל ההשקה פיצת eatsane בפאפא ג'ונס במחיר מיוחד: 49.9₪ בלבד, ובמשלוח חינם (כפוף לתנאי משלוח באתר פאפא ג'ונס)

שעות פעילות הסניפים והמשלוחיםא-ש, בין השעות 12:00-00:00 (כולל שישי שבת בסניפים הלא כשרים)

להזמנות: 6699*

אתר www.papajohns.co.il