לג'נדה מתחפשת


לג'נדה מתחפשת

רשת הגלידריות לג'נדה מציגה לפורים את הקינוחים הפופולארים ביותר מחופשים לגלידה ## וכמובן הטעם הקלאסי שמחכים לו כל השנה - גלידת פרג

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: יערה גדרון  

פורים בפתח, והיצירתיות חוגגת. רשת הגלידריות לג'נדה לקחה את התחפושות צעד אחד קדימה והפכה שני קינוחים אהובים, הכנאפה והקרם בורלה, לגלידות. וכמובן, אי אפשר בלי אוזני המן ופרג.

צילום: אתר כדאי לדעת

בקיצור, קבלו את הטעמים שיצאו לכבוד פורים ולכבוד אחשוורוש, המן הרשע, אסתר המלכה וכל יתר גיבורי המגילה...

1. גלידת מסקרפונה כנאפה, שהיא טוויסט קל לקינוח הטרנדי כנאפה, בסיס הגלידה עשוי גבינת מסקרפונה ומעל ציפוי של שערות קדאיף פריכים.

2. גלידת קרם בורלה - גלידת ביסקוטי ושמנת עם ציפוי של סוכר מקורמל, בדיוק כמו המקור.

3. גלידת פרג אזני המן - גלידת וניל בטעם ביסקוטי בשילוב פרג, הטעם האהוב והקלאסי לחובבי הפרג, אשר מחכים לו כל השנה במיוחד.

צילום: אתר כדאי לדעת

בכל סניפי לג'נדה מיוצרת הגלידה באופן יומיומי במקום. הרשת מציעה מעל ל-70 טעמים, הנעשים לפי הנוסחאות המסורתיות לג'ילטו איטלקי אמיתי ועם חומרי גלם ופירות משובחים.

הג'לטו של לג'נדה מבוסס על טהרת השמנת, החלב הטרי ומגוון חומרי גלם המיובאים היישר מאיטליה. את הטעמים הם יוצרים עם תוספות כמו אגוזי לוז מפיאמונטה, פיסטוקים מעולים, טרפלס שמייצרים לבד ושוקולד 100% אמיתי.  

בסורבה משתמשים בפירות טריים או קפואים מאיכות מעולה והיוגורט הוא יוגורט טבעי.

צילום: אתר כדאי לדעת

כדאי לדעת /  רשת לג'נדה: 

לדודו מינה ואורי פינקלשטיין, חברי ילדות מנהריה, היה חלום לפני 20 שנה להקים בארץ גלידריה איכותית. אחרי השתלמות ארוכה באיטליה הקימו ב2001 את גלידריית לג'נדה, שמונה היום 21 סניפי גלידריות לג'נדה ושני סניפי פרוטבר לשייקים בפריסה ארצית ביניהם סניפי הדגל בתל אביב שדרות רוטשילד, ברחוב דיזינגוף ובנמל יפו.