לג'נדה: טעמי החורף

לג'נדה: טעמי החורף

החורף אולי עוד לא ממש הגיע, אבל בלג'נדה כבר מוכנים לקראתו עם מגוון טעמים בהשראת ממתקים אהובים

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילומים: אתר כדאי לדעת

אז החורף קצת מתבושש להגיע, אבל ברשת הגלידריות לג'נדה החליטו לא להמתין, ולהשיק את טעמי החורף. לג'נדה שילבה את שני מותגי הממתקים הרשיז וביגלה בטעם גלידה חדש לחורף: הרשיז-בייגלה, גלידת שוקולד לבן בשילוב שברי עוגיות אוראו, קרם הרשיז בייגלה, עוגיות הרשיז ובייגלה מצופה בשוקולד לבן.

במיוחד לחנוכה: גם מנה מיוחדת של דונאטס-גלידה: כדור גלידה בתוספת דונאטס, בציפוי רוטב ו-2 תוספות לבחירה.

ויש גם מהדורה מוגבלת של גלידת קשיו – גלידת קרם קשיו איכותית בטעם מתוק עם מליחות מעודנת ובתוספת אגוזי קשיו.

האג'נדה של לג'נדה היא לגלידה הכי איכותית וטרייה, ולכן בכל הסניפים מיוצרת הגלידה באופן יומיומי במקום. מעל ל-70 טעמים, הנעשים לפי הנוסחאות המסורתיות לג'ילטו איטלקי אמיתי ועם מיטב חומרי הגלם והפירות.

מחירים: החל מ-14 ₪ למנת ילדים, 18 ₪ למנה קטנה, וקילו גלידה - 95 ₪. מנת דונאטס-גלידה (במהלך כל ימי החנוכה) והכוללת: כדור גלידה, דונאטס, מגוון רטבים לבחירה ו-2 תוספות ב-29 ₪. 

הג'ילטו של לג'נדה מבוסס על טהרת השמנת, החלב הטרי ומגוון חומרי גלם המיובאים היישר מאיטליה. את הטעמים האגדיים הם יוצרים עם התוספות הכי הכי, כמו אגוזי לוז מפיאמונטה, פיסטוקים מעולים, טרפלס שמייצרים לבד ושוקולד 100% אמיתי.  בסורבה משתמשים בפירות טריים או קפואים מאיכות מעולה והיוגורט הוא יוגורט טבעי. 

צילום: יערה גדרון

כדאי לדעת / רשת לג'נדה:

דודו מינה ואורי פינקלשטיין, חברי ילדות מנהריה, הגשימו חלום לפני 20 שנה - להקים בארץ גלידריה איכותית. אחרי השתלמות ארוכה באיטליה הקימו ב2001 את גלידריית לג'נדה, שמונה היום 21 סניפי גלידריות לג'נדה ושני סניפי פרוטבר לשייקים בפריסה ארצית.