לג'נדה: נראה כמו סופגניה, אבל זו גלידה

לג'נדה: נראה כמו סופגניה, אבל זו גלידה

חנוכה כאן, ורשת לג'נדה מציעה סופגניה אלטרנטיבית - כדורי גלידה מעוצבים כסופגניות עם הזלפה של מגוון רטבים 

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: יערה גדרון  

רשת הגלידריות לג'נדה מציעים אלטרנטיבה לסופגניות הקלאסיות וגם המודרניות. מי אמר שסופגניה צריכה להיות עשויה מבצק ומטוגנת בשמן. 

לאוהבי הגלידה כל השנה מציעה רשת הגלידריות לג'נדה אופציה גם בימי החנוכה. כדורי גלידת גבינה, מעוצבים כסופגניות, ועליהן מוזלפים, ממש כמו על הדבר האמיתי, מגוון של רטבים. לצד הרוטב הקלאסי של קונפיטורת תותים, ניתן להזליף מגוון רחב של רטבים נוספים, כמו: שוקולד חם עם אגוזי לוז, שוקולד לבן חם עם אגוזי לוז, רטבים טבעוניים של שוקולד מריר וקרם פיסטוק, קרם הרשיז, קרם בייגלה, קרם לוטוס וקרם וופר הטרנדי - קרם שוקולד אגוזים עם שברי וופל.

האג'נדה של לג'נדה היא לגלידה הכי איכותית וטרייה שיש ולכן בכל הסניפים שלהם מיוצרת הגלידה באופן יומיומי במקום. מעל ל-70 טעמים, הנעשים לפי הנוסחאות המסורתיות לג'ילטו איטלקי אמיתי ועם מיטב חומרי הגלם והפירות. לקראת החורף מציגה לג'נדה טעמים חדשים הרשיז-אוראו ודונאטס-גלידה מיוחד לחנוכה.

מחיר: 15 ₪, לכדור-סופגניה, כולל רוטב לבחירה.

צילום: אתר כדאי לדעת

+++

כדאי לדעת:

הג'ילטו של לג'נדה מבוסס על טהרת השמנת, החלב הטרי ומגוון חומרי גלם המיובאים היישר מאיטליה. את הטעמים האגדיים הם יוצרים עם התוספות הכי הכי, כמו אגוזי לוז מפיאמונטה, פיסטוקים מעולים, טרפלס שמייצרים לבד ושוקולד 100% אמיתי.  בסורבה משתמשים בפירות טריים או קפואים מאיכות מעולה והיוגורט הוא יוגורט טבעי.