נוקאאוט סמאשופ: טאץ' אמריקאי

נוקאאוט סמאשופ: טאץ' אמריקאי

הקורונה הולידה, בלי כוונה, את הנוקאאוט, שמאיים להפוך לרשת ## התפריט מצומצם, אבל מהודק, ומדי פעם יפציעו גם ספיישלים ## אמריקה במרכז הכרמל

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילומים: אתר כדאי לדעת

במהלך חודש יולי נפתחה ברחבת הפסנתר, שבמרכז הכרמל, KNOCKOUT SMASHOP, שמשדר אווירה אמריקאית, ומציע בורגרים קלאסיים לצד בורגרים מיוחדים.

הבעלים הם סהר וליאור מבעלי מסעדת רפאלו ואיגור גורודצקי, מבעלי המועדונים הסליק, המוריסון והלופט. זה התחיל בתקופת הקורונה, כאשר המועדונים היו משותקים ודוממים, ואיגור הפעיל משלוחים של המבורגרים תחת השם In Burger We Trust. כשנרגענו מהקורונה והמועדונים נפתחו מחדש, אנשים המשיכו לחפש ולשאול לאן נעלמו ההמבורגרים, וכך נולד הרעיון לפתוח את הנוקאאוט סמאשופ. לאור ההצלחה – גם יש תכנון להפוך את הקונספט הזה לרשת.

קציצת ההמבורגר נמעכת במשקולת על הפלנצ'ה, ולכן היא נקראת סמאש בורגר. הבשר מעט פריך יותר ושונה מחוויית ההמבורגר הקלאסית.

התפריט לא גדול. הוא מהודק מאוד, ואין כוונה להרחיב אותו, אלא רק להחליף בו ספיישלים מדי פעם. אנחנו הגענו ביום בו יצא אל אוויר העולם הספיישל הראשון - בולונז סליידר, שמכיל קציצה צרובה, מוצרלה, רוטב בולונז, איולי כמהין ונגיעות של סרירצ׳ה. 

אבל, היות וזו ההיכרות הראשונה שלנו עם המקום, העדפנו לדגום מתוך התפריט הקבוע, ובחרנו סמאש בורגר קלאסי של קציצת בקר של 90 גרם, שאפשר להזמין ממנה גם דאבל או טריפל (28 / 38 / 48 ₪), וצ'יזבורגר קלאסי של קציצת בקר וגבינת צ'דר של 90 גרם, שאפשר להזמין ממנה גם דאבל או טריפל (32 / 44 / 56 ₪). 

ההזמנה נעשית בשירות עצמי, תוך בחירת המנות ועם אפשרות לוותר על רכיב כזה או אחר. בצל, למשל. לצד הבורגרים הזמנו גם צ'יפס בטטה (18 ₪) וסטריט סטייל פרייז (26 ₪), וכדי שהאוכל יחליק יפה בגרון, הזמנו גם פחיות שתייה: בקרדי מוחיטו (22 ₪) ובומביי טוניק (22 ₪). 

התיישבנו בחוץ, תחת שמשייה גדולה, וכאשר האוכל היה מוכן, קיבלתי סמס לבוא לאסוף אותו מהדלפק. זה היה מהיר מאוד ויעיל מאוד. כל אחד מאיתנו קיבל מגש קטן ועליו ההזמנה, בצירוף סכו"ם מפלסטיק, מפית, קטשופ ומיונז. זה היה טעים. לא נכחיש. וגם אהבנו את הקינוחים: עוגיית סמור'ס (16 ₪) ועוגיית רוקי רואד (16 ₪). 

התפריט מציע גם ארוחות סמאש, שכוללות בורגר, תוספת ושתייה במחירים משתנים, ויש גם 2 סוגי מילקשייק. עם תום הארוחה, הסועד אמור להשליך את השאריות אל הפח הגדול שבקצה המרפסת, ולהחזיר את המגש. כבר אמרתי: יעילות ומהירות היא שם המשחק.  

המנהלת היא נוי פורת-ילין, שהכרנו עוד לפני שנים אחדות במסעדת רפאלו, ופגשנו גם אשתו של איגור הבעלים, מיכל קנול, שהיא דיאטנית במקצועה. ברור שהצטלמנו למזכרת בפינת הסלפי. 

שעות פעילות: א'-שבת: 12:00 עד חצות. 

לא כשר. 

משלוחים: כן. בתוך חיפה 

טלפון: 077-9386230 

פייסבוק: www.facebook.com/knockoutsmashop 

נוקאאוט סמאשופ. שד' הנשיא 121, חיפה.