סניף מס' 70 – דומינו'ס מגיעה לכרמיאל!

סניף מס' 70 – דומינו'ס מגיעה לכרמיאל!

רשת משלוחי הפיצה הגדולה בישראל מרחיבה את אחיזתה בצפון הארץ ## סניף חדש ייפתח בשלישי, 20.12 בכרמיאל!! ## זהו הסניף ה-70 של דומינו'ס פיצה בישראל ## קונספט העיצוב PIZZA THEATER עם מטבח שקוף, ובקיצור – הצגה!! 

יורם מארק-רייך  

אתר כדאי לדעת

צילום: יחצ

חוגגים 70. רשת דומינו'ס פיצה, רשת משלוחי הפיצה הגדולה בישראל ובעולם, משיקה בימים אלו את הסניף ה- 70 שלה בישראל, ולראשונה בעיר כרמיאל. 

לרגל הפתיחה מזמינה הרשת את תושבי כרמיאל להגיע להשקה החגיגית של הסניף שתתקיים ביום שלישי, ה-20.12.22, וליהנות ממבצע השקה מפנק - פיצה אישית ב- 10 ₪ (מיועד רק לקונים בסניף).   

צילום: דן פרץ 

הסניף החדש, הממוקם במתחם גן העיר, יציע משלוחים לכל רחבי העיר על מנת שכל תושבי כרמיאל יוכלו להינות לראשונה מחוויית האיכות והשרות של דומינו'ס פיצה בישראל, על פי הסטנדרטים הבינלאומיים של הרשת. 

הסניף מציע את קונספט העיצוב PIZZA THEATER, כשבהתאם לתפיסת השקיפות של החברה, כל מטבח הסניף ואזור הכנת הפיצות ושאר המנות שקוף וגלוי ללקוח. זאת על מנת שיוכל לראות מבעד לזכוכית את הזמנתו נעשית מול עיניו ובנוסף יוכל גם לקבל מידע מדויק על מצב הזמנתם ממסכי LED בדלפק. 

הסניף החדש משתרע על פני 110 מטרים וכולל 16 מקומות ישיבה בתוך הסניף ומקומות ישיבה נוספים מחוצה לו לטובת המעוניינים לאכול במקום. 

הסניף יציע את התפריט המלא של דומינו'ס הכולל מגוון פיצות מכל הסוגים, כריכים, מוצרים נלווים וקינוחים לצד שירות משלוחים (עם התחייבות ל-30 דק') המתפרס על כל העיר.