יקנעם, תתעוררי! דומינו'ס הגיעה!!

יקנעם, תתעוררי! דומינו'ס הגיעה!!

רשת דומינו'ס פיצה ממשיכה להתרחב ולהתפרש ברחבי הארץ ## השבוע נפתח ביקנעם הסניף ה-71 של הרשת ## התפריט המלא של דומינו'ס, הכולל מגוון פיצות מכל הסוגים, כריכים חמים, מוצרים נלווים וקינוחים, לצד שירות משלוחים


יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

פיצה דומינוס. צילום: דן פרץ

חודשיים לאחר השקת הסניף בכרמיאל, רשת משלוחי הפיצה הגדולה בישראל מרחיבה את אחיזתה בצפון הארץ, ומשיקה את הסניף ה-71 של דומינו'ס פיצה. והפעם - ביקנעם.

הסניף החדש מציע את התפריט המלא של דומינו'ס הכולל מגוון פיצות מכל הסוגים, כריכים חמים, מוצרים נלווים וקינוחים לצד שירות משלוחים (עם התחייבות ל-30 דק') המתפרס על כל העיר.

הסניף מרווח ומתפרס על 120 מטר. עיצובו נשען על קונספט PIZZA THEATER של הרשת העולמית וכולל מטבח שקוף ללקוחות, מקומות ישיבה פנימיים לצד מקומות ישיבה בחוץ, מסכי לד לטובת סטטוס ההזמנה ועוד.

חווית הלקוח נשענת על קונספט העיצוב PIZZA THEATER העדכני של הרשת, בדגש רב מבעבר לטובת הקונים במקום. בנוסף ללוגו ולשפה העיצובית העדכנית של הרשת העולמית, הסניף מציע מקומות ישיבה פנימיים המאפשרים ללקוחות לשבת ולאכול במקום בנוחות, בפינות ישיבה, שולחנות וכסאות מעוצבים וחלל מזמין הכולל אלמנטים שונים מההיסטוריה העולמית של דומינו'ס.

לקוחות שיזמינו פיצות במקום (Take away) יקבלו מידע על מצב הזמנתם ממסכי LED בדלפק או ברחבי הסניף, כשבהתאם לתפיסת השקיפות של החברה – כל מטבח הסניף ואזור הכנת הפיצות יהיה שקוף וגלוי ללקוח, שיוכל לראות מבעד לזכוכית את הזמנתו נעשית מול עיניו. 

הסניף המשתרע על פני 120 מטר כולל 17 מקומות ישיבה בתוך הסניף ו-10 מקומות ישיבה נוספים בחוץ. 

הסניף, הממוקם ברחוב תעשיה 1, יציע משלוחים לכל רחבי העיר על מנת שכל תושבי יקנעם יוכלו ליהנות לראשונה מחוויית האיכות והשרות של דומינו'ס פיצה בישראל, על פי הסטנדרטים הבינלאומיים של הרשת.

הסניף יהיה פתוח לקהל הלקוחות בסופי שבוע, ותינתן חניה ללא תשלום.

סניף יקנעם. צילום :יחצ

כדאי לדעת / דומינו'ס פיצה

הרשת נוסדה בשנת 1960, והינה חברת משלוחי הפיצה המובילה בעולם בעלת מוניטין בינלאומי. הרשת אחראית לכמה המצאות בולטות בענף - מהתנור עם הסרט הנע, דרך קופסת הפיצה מקרטון גלי ועד תיק ההובלות המבודד השומר על החום וטריות הפיצה. הרשת העולמית כוללת למעלה מ- 18,000 סניפים הפרוסים ביותר מ- 90 מדינות ברחבי העולם. 

דומינו'ס פיצה ישראל הינה רשת משלוחי הפיצה הראשונה בישראל בעלת פריסה ארצית, ומותג המזון המהיר העולמי הראשון שנכנס לישראל; משנת 2004 הרשת נמצאת בבעלות יוסי אלבז, המשמש גם כמנכ"ל החברה, ודני גולד. 

נכון להיום עם פתיחת הסניף ביקנעם הרשת כוללת 71 סניפים, כולל 7 סניפים כשרים למהדרין - היחידים בעולם, ומעסיקה למעלה מ- 2,200 עובדים.