משתלות יגור: מארחים בשבועות את פסטיבל היין המצליח בצפון

מתחם הפסטיבלים של משתלות יגור כבר ריכז אליו אלפי מבקרים בארועים שנערכו בו ## בחג השבועות (14-15.6) יתארח בו לראשונה REWINE ## כ-40 יקבים מהארץ ומהעולם, רחבת ריקודים ענקית, במת הופעות, מגוון פוד טראקים של מנות מגוונות, דוכני אומנים וכמובן אלפי סוגי צמחים

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת  

צילומים: מאור אטיאס

היכונו לפסטיבל היין של הצפון במתחם הפסטיבלים של משתלות יגור. במתחם מקיימים מידי שנה את פסטיבל טעם הטבע ועוד עשרות אירועים גדולים. "דווקא עכשיו זה הזמן לחזק את הייקבים בקו האש ולארח אותם בפסטיבל היין REWINE, לבוא להתנתק קצת, לשתות יין, לאכול טוב ולפזז ברחבה, כי החיים חזקים מכל דבר".  

פסטיבל היין REWINE הוקם אי שם במאי 2022 מתוך כוונה להביא משהו שונה, חדש ומרענן לתחום הבילוי והתרבות בעמק יזרעאל ובארץ בכלל. ההפקה הראשונה של המותג המצליח הייתה בניצוחם של טל גורלי ורואי יסלוביץ במתחם בת הגלבוע בחג העצמאות 2022, מיד לאחר סיום הקורונה. זה היה אירוע מוצלח מאוד שנכחו בו מאות רבות של מבלים. מאז הצטרפו לטל ורואי גם עמית שושן, אלמוג שושן, ועופר מניס ויחד קיימו לא פחות מ- 8 אירועי ענק, בלוקיישנים שונים באזור העמק, והפכו את REWINE לאחד ממותגי פסטיבלי היין הגדולים בישראל 

בחג שבועות הקרוב  החליטו מפיקי REWINE לבחור במתחם הפסטיבלים של משתלות יגור כאכסניה לאירוע. חג השבועות הוא חג הביכורים, ואין מושלם מלחגוג את חג הביכורים בין אלפי סוגי שתילים ועצים שונים עם כוס יין ביד. זה פשוט שילוב מנצח. 

לדברי המארגנים, REWINE הינו פסטיבל היין הגדול בצפון ואחד מפסטיבלי היין הגדולים בישראל. שכן, המבלים ייהנו מלא פחות מ-40 יקבים שונים מהארץ ומהעולם ! בין היתר תמצאו במתחם הענק את יקבי דלתון, תל שיפון, יתיר, יקבי כרמל, טוליפ, בנימינה, כישור, סנילביץ׳, ברקן בטא, בן דוד, פלך, תבור, לה באום, מייבאך, לוליטה, מאסי האיטלקי, סרטורי, פואורי פורטה, ועוד רבים נוספים. הפעם גם תהיה התמקדות מיוחדת ביקבים אשר נמצאים לצערנו בקו האש ואינם יכולים לארח מבקרים במתחם היקב. 

בשל הביקוש הרב הוחלט לקיים את הפסטיבל במשך יומיים רצופים: בשישי ה-14.6 ובשבת ה- 15.6, סוף השבוע של חג שבועות, בין השעות 11:00-18:00. בכל יום יארחו עשרות רבות של יקבים, המגישים יין חופשי לאורך כל האירוע ! 

חוץ מהיין ייהנו המבקרים מאווירת שבועות, כולם בלבן, רחבת ריקודים ענקית, במת הופעות, מגוון פוד טראקים של מנות מגוונות, דוכני אומנים וכמובן אלפי סוגי צמחים שונים. 

איך זה עובד? אז ככה: כל רוכש כרטיס יקבל צמיד כניסה לאירוע, וגם כוס אישית שתשמש אותו לאורך האירוע, עם אותה הכוס מטייל האדם בין דוכני מזיגת היין ושותה כמה שבא לו מאיזה יקב שמתחשק לו. חשוב לציין כי המתחם פתוח לכולם, אך רק מי שיש לו צמיד, ייהנה מטעימות יין ללא הגבלה. 

ימי שישי ושבת: 14-15.6 | 11:00-18:00 

טלפון להזמנות ובירורים: 052-486-0200 

לינק לרכישת כרטיסים: https://bit.ly/REWINEshavuot