ארנה / לה שף אוטקו / כינרת

ארנה 

לה שף אוטקו / כינרת

ספר שני בסדרת המנגה.   

גבריאל הוא גיבור מנגה מעולם אחר. עולם רחוק ואכזרי. 

הם הגיעו לעולם של ארנה, הם הבינו שהם בקרב על חייהם. איך מתקדמים מכאן? בזמן שקווין משתתף בקרבות רחוב, גבריאל מנסה לפתח תוכנית כדי למנוע אבדות בקרב הבא. הוא לא יודע שאויב מסוג אחר מחכה להם בזירה. אויב שישבש הכול ויעמיד את כולם בסכנה. בו-בזמן, קאליגן מנסה בכל הכוח לגייס את גבריאל. מאז מותו של האלוף הקודם, כל מי שקאליגן חייב לו כסף מתחיל לאבד את הסבלנות ואת המעצורים. האם גבריאל יכול להציל אותו? 

חלק שני בסדרת מנגה מלאת אקשן, דמויות מהפנטות, קרבות אפיים ומפלצות שריריות, שכתובה על פי כל כללי הז'אנר. סדרה לנוער בוגר שלוקחת את גיבוריה אל קצות היקום, ומשאירה את קוראיה על קצה הכיסא.

הספר הראשון: החברים של גבריאל חושבים שהוא ביישן ומסוגר, הם לא מבינים מה הוא סוגר בתוך תוכו. גבריאל יודע שהוא מופרע, אין לו מצפון, אין לו מוסר. אבל כדי להשתלב בחברה, הוא חייב להדחיק את הכוחות האלימים שבתוכו. זה מה שהסבירה לו אמא שלו, רגע לפני מותה. הכול מתהפך ביום שגבריאל וחבריו לכיתה יוצאים לטיול. סערה מטורפת מטלטלת את האוטובוס של הכיתה וסוחפת אותו לעולם אחר. בלי הכנה מוקדמת, גבריאל וחבריו מוצאים את עצמם ב"ארנה", זירה קטלנית, שבה ייאלצו להילחם על חייהם ולהתעמת עם האופל. האם זה הרגע שגבריאל האמיתי יֵצא לאור? ואולי הוא יהיה המנהיג שיציל את חבריו ויחזיר אותם הביתה? 

236 עמודים, 84 ₪.