לבשל עם אהרוניס / תמרה + ישראל אהרוני / מודן

לבשל עם אהרוניס 

תמרה + ישראל אהרוני / מודן

הספר מזמין אתכם להיכנס לתוך המטבח הביתי של משפחת אהרוני. 

את ישראל אהרוני כמעט אין צורך להציג. פועלו רשום בדברי הימים של תרבות האוכל המקומית, וספרי הבישול שלו נמצאים בבתים רבים. תמרה אהרוני היא מתכונאית ובלוגרית בישול מצליחה עם עשרות אלפי עוקבים. במקרה שלהם התפוח לא נפל רחוק מהעץ. 

אבל אהרוני ותמרה הם גם אב ובתו, שמרבים לבשל במטבח הפרטי שלהם. בספר הבישול הראשון המשותף שלהם תוכלו למצוא שפע של מתכונים ביתיים, שיעשירו את מבחר המנות לארוחות המשפחתיות שלכם - בין אם מדובר בארוחות שישי מרובות משתתפים ובין אם בארוחה שצריך לתקתק באמצע השבוע. 

החלוקה לפרקים השונים מאפשרת לנווט בקלות בין מנות שהן ארוחות שלמות שמכינים בכלי אחד לבין סלטים וירקות, מתוקים וקינוחים, מנות אסייתיות (כי איך אפשר בלי?) ואפילו פרק 'מזווה' ובו מתכונים לצנצנות שונות שאפשר להכין ולשמור לשדרוג כל מנה. 

השולחן המשפחתי של משפחת אהרוני כולל, כמו אצל רוב המשפחות, גם טבעונים, צמחונים, בררנים למיניהם וילדים. ולכן המתכונים בספר, ממש כמו סביב השולחן, מאפשרים לכל אחת ולכל אחד למצוא משהו טעים ומתאים. ולכם רק נשאר להיכנס למטבח, לבחור את אחד המתכונים הביתיים של האהרוניס, ולהפוך אותו לשלכם.

כל המתכונים מבוססים על מצרכים זמינים וקלים להשגה, ומלווים אותם צילומים מרהיבים. 

ישראל אהרוני הוא שף, מסעדן ומחברם של ספרי בישול רבים. הוא כתב במשך 37 שנים את מדור האוכל בעיתון 'ידיעות אחרונות', השתתף בתוכניות טלוויזיה שונות, ומשמש כשופט בתוכנית 'מאסטר שף'.

תמרה אהרוני היא מתכונאית ובלוגרית.

224 עמודים, 128 ש"ח.