הנסיך משוקולנד / נאוה פיליזר / סטימצקי

הנסיך משוקולנד 

נאוה פיליזר / סטימצקי     

סיפור משעשע ומרתק, עשיר בפרטים ודמויות ססגוניות, הטומן בחובו למידה ומסרים חינוכיים, לצד תובנות רבות, ומזמן שיח עם הילדים אודות ערכים חשובים של חברות, חשיבה חיובית, תזונה נכונה, הענקת הזדמנות ומאפשר בדרך מהנה, ללמוד לספור בשפות שונות, להכיר את המאפיינים, הדגלים, המנהגים והמאכלים של ארצות שונות. 

אנו עוקבים אחר סיפורו של הנסיך פרלין, שרצה לאכול רק שוקולד ולא שום דבר אחר. זהו סיפור משעשע, מפתיע ומלא חן אודות הנסיך, שרצה לאכול רק שוקולד. הוריו וכל אנשי הממלכה מודאגים מאוד. הם מזמינים את טובי השפים והשפיות מרחבי העולם כדי להכין לו מטעמים, אך הוא לא רוצה כלום!

אם השפים הידועים לא מצליחים במשימה, אז מי כן יצליח, ואיך זה יקרה?

במהלך הסיפור יפגשו הקוראים שלל דמויות צבעוניות שמגיעות לארמון, עד לדרך המפתיעה לפתרון הבעיה. הסיפור המלא בפרטים ובעושר רב של דמויות ואיורים צבעוניים עשירים בפרטים, של המאיירת איריס גת. מאפשר בכל פעם מחדש לגלות פרטים נוספים והופך את חוויית הקריאה למהנה במיוחד, גם כשכבר יודעים את הסוף. 

הספר יעורר עניין וסקרנות אצל ילדים בגילאים שונים, ילדי גן וילדי בית ספר, שייצאו עם הנסיך למסע ברחבי העולם, המאפשר בדרך מהנה, ללמוד לספור בשפות שונות, (צרפתית, אנגלית ואפילו סינית) להכיר את המאפיינים, הדגלים, המנהגים והמאכלים של ארצות שונות. 'הנסיך משוקולנד' מקפל בתוכו תובנות רבות ומזמן שיח עם הילדים אודות ערכים חשובים כמו – חברות, צניעות, חשיבה חיובית, הענקת הזדמנות, תזונה נכונה והמסר העיקרי: כל דבר טוב במידה! 

נאוה פיליזר היא אשת תקשורת בעלת משרד יחסי ציבור, ותואר בחינוך. הספר מבוסס על סיפור שאביה, שאול אשכנזי ז"ל, נהג לספר לה ולאחיה בדרכו הייחודית. נאוה נזכרת כי כל בני המשפחה נהגו להתאסף סביבו, סקרנים לשמוע כיצד יספר הפעם את הסיפור, ואיזה שפים יככבו בו בפעם הזו, מה גם שהוא תמיד שיבץ לתוכו בדיחות והפתעות שונות... ותתפלאו לדעת, שבכל פעם אבא שאול הצליח להפתיע ולרגש את שומעיו, כאילו הם שמעו את הסיפור בפעם הראשונה. 

78 ₪.