למצוא שלווה בעולם סוער: מיינפולנס, מדריך מעשי / מארק ויליאמס + דני פנמן / כינרת

למצוא שלווה בעולם סוער: מיינפולנס, מדריך מעשי 

מארק ויליאמס + דני פנמן / כינרת

לפנינו מדריך קלאסי מעשי למיינדפולנס. השקעה של כמה דקות ביום תשיב לך את השליטה בחייך! בצירוף QR code למדיטציות מונחות לתרגול עצמי.

לכל מי שמוצאים את עצמם עסוקים מדיי, לחוצים ומותשים, שמרגישים שהחיים בורחים מהם ולא מצליחים לברוח מהחיים בחזרה, קבלו את הספר הזה. פרופ' מארק ויליאמס וד"ר דני פנמן מציעים שיטה מוכחת מדעית ופשוטה  לביצוע בחיי היומיום, שתשבור את מעגל המתח והתשישות, החרדה והאומללות שלכם, ותוביל למפגש עם קשיי החיים בעוז ובאומץ. 

בספר הזה תמצאו הדרכה מעשית למדיטציה פשוטה של 10 עד 20 דקות ביום. המדיטציה היומית תאפשר לכם להתמקד בקידום יעיל של שקט פנימי, שלווה וביטחון. השיטה זכתה להמלצתו של המכון הלאומי לבריאות ולטיפול בבריטניה כטיפול ראשוני כנגד דיכאון. 

וזה פשוט עובד.   

פרופ' מארק ויליאמס הוא פרופסור אמריטוס לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת אוקספורד, שותף בפיתוח MBCT (טיפול קוגניטיבי מבוסס מיינדפולנס). פירסם ספרים אחדים בנושאי התאבדות ופגיעה עצמית. 

ד"ר דני פנמן הוא מורה מוסמך למדיטציה וסופר ועיתונאי עטור פרסים, בהם פרס הספר הטוב ביותר של איגוד הרופאים הבריטי. ספריו תורגמו ל־30 שפות, ועבודותיו התפרסמו בשלל כתבי עת, בהם דיילי מייל, ניו סיינטיסט, אינדיפנדנט, גרדיאן ודיילי טלגרף. 

303 עמודים, 98 ₪.