מלון ההתחלות החדשות / אלין הילדרברנד / כינרת

מלון ההתחלות החדשות 

אלין הילדרברנד / כינרת

רומן מלבב על קיץ עמוס שערוריות במלון יוקרה בננטקט. 

לאחר פרידה קשה מבן זוג ותיק, יקירת האי ננטקט, ליזבט קיטון - מחפשת נואשות את המערכה השנייה שלה. כשהיא מתמנה למנהלת הכללית החדשה של מלון ננטקט, לשעבר פנינה מפוארת שהפכה למפגע נטוש, היא מקווה שבעזרת הצוות הכריזמטי שלה תצליח להגשים את חלומו של הבעלים החדש, המיליארדר הלונדוני מר דרלינג. התנאי הוא חוות הדעת שיקבל המלון משלי קרפנטר, משפיענית אינסטגרם פופולרית שביכולתה להחזיר אותו למפה.

למרות שמלון ננטקט נראה גן עדן מאושר, עם מסעדה משובחת בניהול שף מפורסם ומרכז בריאות אידילי, הדרמה שולטת מאחורי הקלעים. לצוות (ולאורחים) יש עבר מסובך, ונראה שהמלון לא מצליח להתגבר על המוניטין הרע שדבק בו ב־1922 כשגרייס הדלי, חדרנית בת 19, נספתה בשריפה טראגית. 

עם רוחה של גרייס שרודפת בשמחה את המסדרונות, צוות שאוגר שלל סודות וחוסר הוודאות הרומנטית שאופפת את ליזבט, האם מלון ננטקט נועד להצלחה או לאבדון? 

אלין הילדרברנד היא סופרת אמריקאית שכל ספריה הופיעו ברשימות רבי־המכר של הניו יורק טיימס. אֵם לשלושה, סופרטאית חובבת, משפיענית ספרים מעוררת השראה וטבחית נלהבת בבית. זהו הרומן ה־28 שלה. ספריה 'תאומות זהות', 'הזוג המושלם' ו'קיץ 69' ראו אור בעברית בהוצאת כנרת־זמורה. 

384 עמ', 98 ₪.