יש ממי ללמוד / אייל דורון / כתר

יש ממי ללמוד

אייל דורון / כתר

אנחנו טובעים בתוך אוקיינוס של אינפורמציה, ומתקשים לברור מתוכו את המידע שבאמת ישרת אותנו. אנחנו רוצים לצמוח ולהתפתח ולמצוא משמעות, ומנסים להבין כיצד עלינו להתנהל בעולם מאתגר. השאלות שמעסיקות אותנו נותרו ללא מענה: איך לאזור את האומץ ליזום דברים חדשים? איך למצוא את הייחוד שלנו? איך להתמודד עם קוצר הזמן? איך להשתמש בעבר שלנו כדי לבנות עתיד מבטיח? 

אייל דורון חקר במשך שלוש שנים את חייהם ופועלם של שמונה אנשים פורצי דרך שניסו להשיב לעצמם ולעולם על השאלות הללו, ועוד רבות אחרות. את המסע בעקבותיהם הפך לשמונה שיעורים משַנֵי חיים.  

כל פרק בספר מוקדש לדמות משמעותית, שהצליחה לשנות את המציאות עבור כולנו - ריד הופמן (המייסד של חברת לינקדאין), אופרה וינפרי, ריד הייסטינגס (מייסד ומנכ״ל נטפליקס), ג׳סינדה ארדרן (אחת המנהיגות הצעירות המשפיעות בעולם), ג׳וני אייב (המעצב הנודע של חברת אפל) ומיסטר ביסט (היו־טיובר המצליח בעולם) הם רק חלק מהמורים המזמינים את הקוראים לעבור תהליך אישי בהשראתם, ולהתחיל לחשוב ולחיות אחרת.

אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית, מייעץ לחברות, ארגונים וגופי חינוך בארץ ובעולם. מחבר רבי־המכר ׳להמציא מחדש - הורות וחינוך במאה העשרים׳ ו׳החיים בלונה פארק׳.

347 עמודים, 98 ש"ח.