תככים וחיוכים / עמליה כהן דוויק / צמרת

תככים וחיוכים 

עמליה כהן דוויק / צמרת

"השנה עמדנו ביעדי התכנון בכל תחומי השיווק לשביעות רצונו של הדירקטוריון. מי שהציג חלק לא מבוטל מהתוצאות המצוינות היה לא אחר מאשר האדריכל הראשי, זאת לאחר שבמהלך ימים ארוכים טרח לשכנע חלק מחבריו הדירקטורים איתם היה בקשר מקורב, שהוא ולא אחר צריך להציג את מרבית הישגי החברה, כך שיוצגו באופן אותנטי, ממקור ראשון. הוא גם ניסה לשכנע אותם שמגיע לו בונוס מקסימלי ללא קשר לגובה הבונוס שהמנכ"ל חושב שמגיע לו. כל זאת, בשעה שהמנכ"ל הודיע שלמרות ההישגים העסקיים הגבוהים, השנה יינתנו לעובדים בונוסים צנועים. זאת בשל הצורך לחסוך ולהתייעל כדי להיות מוכנים לתחרות האגרסיבית שתתקיים בשוק האדריכלות בשנה הבאה, היא השנה החדשה שאנחנו עומדים בפתחה.. ."

הספר מציג סיפורים המתקיימים במשרד אדריכלים גדול ומצליח. במשרד מתרחשים אירועים, תהליכים ומצבים מרתקים בעלי אופי פוליטי, בהם נוטלים חלק מנהלים, שלעיתים מוצאים עצמם סבוכים ברשת תככים ללא מוצא.

כיצד יפתרו את הפלונטר? מי יצא וידו על העליונה? האם המנכ"ל השרמנטי או אולי האדריכל הראשי בעל פני הילד? האם מנהלת השיווק המתמידה או דווקא האדריכלית הצעירה?

פוליטיקה היא נחלת הכלל. בכל קבוצה המונה שלושה אנשים או יותר, תיתכן דינמיקה פוליטית שמביאה איתה גם תככים וגם חיוכים...

ביד אומן טווה הסופרת את הסיפורים המספרים על האירועים שעלולים להתרחש בכל מקום שהוא.

עמליה כהן דוויק, מחברת הספר "הדרכה ניהול והצלחה", מנהלת בכירה בארגונים מובילים, סא"ל בדימוס ובעלת תואר M.A במדעי ההתנהגות.