רוצי, רוז, רוצי / דולי פרטון + ג'יימס פטרסון / מודן

רוצי, רוז, רוצי

דולי פרטון + ג'יימס פטרסון / מודן

בסוויטה יוקרתית במלון פאר, מלאה בזרי פרחים ושוקולד, אנילי קיז קופצת ממרפסת הקומה הרביעית. 

פחות משנה קודם לכן, אנילי חסרת הבית מנסה את מזלה בעשרות ברים ברחבי נשוויל, מתחננת לקבל הזדמנות לשיר את שיריה מעל במותיהם הקטנות. היא לא מאמינה למזלה הטוב כשהיא מגלה שאחד ממאזיניה הנלהבים הוא איתן בלייק - אחד מנגניה ומידידיה הקרובים של רותאנה ריידר, המלכה האם של מוזיקת הקאנטרי. 

איתן ואנילי הולכים ומתקרבים, אבל חוויות העבר של שניהם מציבות מולם אתגרים לא פשוטים. בינתיים רותאנה לוקחת את אנילי תחת חסותה ומלווה אותה בצעדיה הראשונים בעולם הגברי הקשוח של מוזיקת הקאנטרי. כשכל אחת מהן נושאת בקרבה פצעים כואבים, נרקמים בין השתיים יחסים עמוקים ועדינים של אם ובת.

אך הסודות האפלים מעֲברה של אנילי שבים ורודפים אותה, גם כשנדמה שהיא מצליחה לחמוק מהם במהלך נסיקתה המהירה אל הפסגה. היא לא יודעת עד מתי תצליח להמשיך לברוח, אבל יודעת היטב מה יקרה אם תיכשל.

'רוצי, רוז, רוצי' הוא ספר הביכורים של הזמרת האהובה דולי פרטון, לצד הסופר ג'יימס פטרסון, מחבר רבי־המכר 'בלתי נראה', 'הנשיא נעדר' ורבים נוספים. השניים חיברו רומן נוגע ללב, שנון ומותח על הגשמת חלומות, התמודדות עם העבר וחתירה מתמדת לעתיד טוב יותר. הספר הופיע ברשימת רבי־המכר של הניו יורק טיימס במשך 10 שבועות.

408 עמודים, 98 ש"ח.