כבו את הירח / קריסטין היגינס / כינרת

כבו את הירח 

קריסטין היגינס / כינרת 

הם נהגו להתבדח על זה. ג'וש, מדען מבריק, התקשה לפעמים לזכור דברים שצריך לעשות בעולם ה"אמיתי", כמו לקנות מצרכים, לאכול כשצריך או לדבר עם אנשים. אבל אשתו האהובה לורן הזכירה לו. עד שכבר לא. 

להיות אלמן זה לא משהו שג'וש אי־פעם ציפה לו. אין לו מושג איך להתנהל בשלב החדש הזה של החיים, וללא אהבת חייו. אלא שללורן הייתה תוכנית בשבילו. היא השאירה 12 מכתבים, בהם פירטה עבורו משימה לכל חודש בשנה שלאחר מותה. תוכנית שמובילה אותו ביד אוהבת למסע דרך האֵבל, הכעס וההכחשה. 

במהלך המסע הזה, ג'וש האלמן ינסה למשל להכין ארוחת ערב מרובת משתתפים, יפגוש במגדת עתידות וגם בחבר חדש בתא המדידה של חנות לבגדי גברים. בעוד היגון שלו מפַנה מקום לחברּות ולחוויות חדשות, הוא יבין את המסר היקר ביותר שלורן ביקשה להשאיר לו: הדרך אל האושר אינה עוברת בקו ישר. ולעיתים שמחות החיים הגדולות ביותר סמויות מהעין. 

קריסטן היגינס היא המחברת של יותר מעשרים רומנים רבי־מכר, עתירי תשבחות ופרסים, שנמכרו במיליוני עותקים ברחבי העולם. אֵם מאושרת לשני בוגרים ציניים וסתגלניים להפליא, קריסטן נהנית מגינון, מיקסולוגיה, פארקים לאומיים ומלהחמיא לזרים על ילדיהם. היא מתגוררת בקונטיקט עם בעלה הכבאי הגיבור, כלב חביב וחתול אדיש. 

416 עמודים, 98 ₪.