האנטומיה של הנשמה בגוף / ורדה בן טל / מרקם

האנטומיה של הנשמה בגוף 

ורדה בן טל / מרקם

הספר מביא ידע חדשני, מעמיק ומקיף על האינטגרציה בין הנשמה לגוף האדם. תחומים שעד לא מכבר נחשבו לנפרדים – רגש, חשיבה וביולוגיה, נשמה ורפואה, פסיכולוגיה ויוגה – נתווים כאן לכדי מבנים ביולוגיים-אנרגטיים, בפירוט ובעושר שטרם נראו בעבר.

נטיות נפשיות, דפוסים פסיכולוגיים וחוקיות נשמתית משפיעים על כל איבר בגוף. הספר סורק רבים מהם ומגלה את הקשרים, את החוקיות ואת הדרך לרפא בעיות שונות. הוא מתאר באופן שיטתי ומובנה כיצד תכנים המתקיימים כאנרגיה מתממשים לכדי תכנים המתקיימים בחומר ויוצרים את מציאות החיים שלנו – גם את המציאות החיצונית וגם את חוויית החיים שלנו את עצמינו. בין הנושאים המובאים: התפקודים האנרגטיים של מערכות ואיברים בגוף, מבנה המוח כתקשורת בין הרוח לחומר, הנשימה כמערך אנרגטי ורגשי, המיניות כחוויה מטפיזית, בני האדם כתכלית בבריאה, מידותיה של הנשמה ויכולותיה, הנפש כמבנה הצלבה בין הנשמה לגוף, ההקרנה של האלוהות באמצעות הנשמה, בריאות וחולי בראי האישור הפנימי והמימוש הנשמתי, מערכת מרידיאנים בראשיתית, איך הגוף והנפש קשורים זה בזה? איך רגשות ומחשבות מיוצגים באיברים ובתאים? למה יש מחלות? מהי הפסיכולוגיה הנגזרת מפגיעות באיברים השונים?

התבונה והידע האצורים כאן התקבלו בתקשור מנקודת מבטה של אינטליגנציה קוסמית, פסיכולוגית במהותה, המכנה את עצמה "תמורה". המטרה שלה היא לעודד אותנו ליצור את דרכינו על פי ידיעותינו הפנימיות ולתת לנו כלים וידע שיעזרו לנו בכך. אנשי הטיפול יכולים ליישם את הידע על פי דרכם, ועם זאת, היוגה שזורה בספר באופן אורגני כערוץ יישום מרכזי לריפוי. 

הספר נועד להעשיר כל אדם שמתעניין בהתפתחותו ובמשמעות של היותו אדם. רופאים, פסיכולוגים ומטפלים למיניהם ימצאו בו כלים רבים לריפוי.

 672 עמודים, 229 ש"ח.