פרויקט אורח חיים / ד"ר חיים גזית / סטימצקי

פרויקט אורח חיים 

ד"ר חיים גזית / סטימצקי 

אורח חיים בריא – מה זה בדיוק ואיך מיישמים אותו בחיי היום יום שלנו? 

מספר אירועים בחייו של  ד"ר חיים גזית, אילצו אותו לחקור את חידת אורח החיים הנכון, ולגלות פריצת דרך בנושאשהובילה לפיתוח שיטה הנתמכת בין היתר על כלים מעולם מדעי הניהול, התורמת להרזיה, לשיפור הבריאות ולתחושת ה-Well being על בסיס ניסיון מצטבר אתם מוזמנים להצטרף אליו למסע השיטה מבוססת על ראייה מערכתית המשלבת חמישה תחומי ידע: מדעי התזונה, מדעי האימון גופני, מדעי החיים, מדעי ההתנהגות ומדעי הניהול.

בספר מובאים עקרונות השיטה ופלטפורמה מעשית למימוש השינוי. משולבים בו פרקי יומן מחייו של המחבר המזמין אותך, הקורא, להצטרף אליו למסע לשיפור אורח חייך. 

אחרי שתי מחלות סרטן נוראיות, כשהוא לוקה בעודף משקל קיצוני ובתסמונת מטבולית, החל חיים גזית בחקר נושא אורח החיים. כשבתו הבכורה הודיעה לו על הריונה, הוא הבין שאם הוא רוצה לשרוד את ההיריון היקר הזה, ואת אלה שיבואו אחריו, עליו להעמיד את מה שלמד במבחן המעשה – ומייד.

הוא יצא למסע שהעלה תוצאות מדהימות: בריאותו השתפרה בצורה דרמטית, הוא ירד למשקל תקין ואף הדביר את התסמונת המטבולית שממנה סבל שנים.אז אם אתם חשים שעליכם לפעול לשינוי אורח חייכם, ואולי אתם נמנים עם 56% מהבגירים בישראל הסובלים מהשמנה, בואו והצטרפו אליו. אם הוא יכול היה לאתגר, גם אתם תוכלו לו. 

חיים גזית, יליד חיפה, מהנדס תעשייה וניהול וד"ר לניהול. מגדל שלושה ילדים, שישה נכדים (לפי שעה) וחתולה. כותב, מנגן, וחוקר את נושא אורח החיים למעלה מעשור. זהו ספרו השני. 

מחיר: 112 ₪.