על גופתי המתה / ג'פרי ארצ'ר / מודן

על גופתי המתה 

ג'פרי ארצ'ר / מודן

משטרת לונדון מקימה יחידה חדשה שתחקור מקרי רצח ישנים שמעולם לא פוענחו. בכל המקרים העקבות מובילים לחשודים שכבר נעצרו בעבר, אך ניצלו מאימת הדין בזכות הגנתו של עורך הדין בות־ווטסון. 

לא רחוק משם, בבית המכירות כריסטי'ס, עומד ציור של רפאל למכירה. היצירה הייתה שייכת לאספן האמנות מיילס פוקנר, שהורשע בהונאה וגנבה ומת בנסיבות חשודות. למרות האפשרות שמדובר בזיוף, התמונה נמכרת בסכום עתק. את הקונה מייצג עורך הדין בות־ווטסון. 

ובינתיים אלמנתו של פוקנר עומדת להינשא למי שמציג את עצמו כקצין חיל הים בדימוס. היא מאיימת לחשוף את זהותו האמיתית אם לא תקבל את מיליון הדולרים שהבטיח לה בעבר, אך מושתקת באמצעות הבטחות לחיים נוחים לצד מסרים מאיימים מעורך דינו של בעלה, בות־ווטסון. 

בלב החקירות המסועפות האלה עומד החוקר המשטרתי ויליאם ווריק. הוא מבין שכדי לעצור את הרוצחים המסתובבים בחופשיות ולמגר את מעשי ההונאה הראוותניים עליו להפסיק לחשוב כמו בלש ולהתחיל לחשוב כמו פושע. אבל האם יש לו סיכוי, מול פושעים ותיקים וחסרי גבולות הזוכים להגנת עורך דין מבריק ותאב בצע?

זהו רומן בלשי מתוחכם מסדרת "ויליאם ווריק". ארצ'ר טווה ביד אומן מארג דמויות ועלילה סבוכה, שרק גיבוריו המבריקים יכולים להתיר.

ג'פרי ארצ'ר הוא אחד הסופרים הנקראים ביותר בעולם. כל ספריו, ביניהם סדרת "דברי ימי קליפטון", 'רק המעז' ו'קין והבל', היו לרבי־מכר ויצאו לאור בעברית בהוצאת מודן.

256 עמודים, 92 ש"ח.