דובאי אהובתי / יעוז סבר / אופיר ביכורים

דובאי אהובתי 

יעוז סבר / אופיר ביכורים

ארי הגיע לנקודה הנמוכה ביותר בחייו – הקריירה העיתונאית שלו מתרסקת, הנישואים שלו לליב המושלמת, אהבת חייו, נגמרים, והוא מוצא עצמו מסתובב ברחובות תל אביב מיואש. הזמנה מקרית לדובאי פותחת בפניו לא רק אופקים חדשים, אלא גם הבנה לגבי המאורעות שהביאו לכישלון נישואיו, ואולי גם ניסיון לשקם את מה שנהרס.

בשפה קולחת לוקח אותנו יעוז סבר למסע מירושלים של שנות השמונים, דרך פאלו אלטו, פילדלפיה ותל אביב, עד לרחובות עמוסי גורדי השחקים של דובאי, והכוכב הבלתי מעורער, הבורג' חליפה.

ברומן שרץ אחורה וקדימה בו בזמן נפרש לפניכם סיפור אהבתם של ארי וליב המושלמת, ואיתו נחשפת גם האפשרות לתיקון, אם תיקון בכלל אפשרי. 

סבר, לשעבר עיתונאי בכיר במעריב, דובר עיריית רעננה והיום איש עסקים, מנכ"ל קבוצת MyTeam המחלק את זמנו בין ישראל ודובאי. הספר מבוסס על חוויותיו מדובאי וכולל הצצה על החיים הסודיים והאמיתיים של השייח׳ים של דובאי, החיים מאחורי גדרות, נוסעים במכוניות פאר וחייהם נראים כאילו נלקחו מאגדה נוסח אלאדין. 

ספרו הראשון ׳בית משותף' משנת 2021 הוא מותחן שהפך לרב מכר. ספר זה שהוא ספרו השני, נכתב בהשראת ילדותו בירושלים בשנות השמונים, ובהשראת נסיעותיו התכופות לדובאי ואהבתו לעיר שבה הכול יכול לקרות.

274 עמודים, 85 ש"ח.