דלתות נסתרות / נועה צור / טפר

דלתות נסתרות 

נועה צור / טפר  

שבועיים לפני החופש הגדול, אדי שקוע בשגרה: אמא משאירה לו בית מבולגן, התאומים מרעישים, יש לו רק חבר אחד ואת התחביב שלו - כתיבת סיפורים. אחרי עוד יום בבית הספר, אדי רק רוצה לחזור הביתה ולהסתגר בחדר, אבל אמו שולחת אותו למכולת לקנות חומרים לעוגה ליום הודתם של אחיו התאומים ושם הוא נקלע להרפתקאה שתשנה את חייו לעד. הוא נחטף ומושלך למשאית, ביחד עם ארבעה נערים ונערות נוספים. לאן הם נוסעים? למה נחטפו? מי חטף אותם- ולמה דווקא הם? 

על כל השאלות האלה ועוד יצטרכו אדי וחבריו החדשים לענות במהלך הרפתקה מסמרת שיער שתקרב ביניהם, תוך התמודדות עם קשיים, גילוי עצמי, חברות,  הקרבה וגעגוע. הרפתקה שתחשוף כוחות חבויים ותשנה את כולם לנצח. 

נועה צור מגוללת את הסיפור ומשלבת בחכמה, ברגישות ובהומור בין נפש האדם לבין סיפור פנטסטי ומותח, עשיר בדמויות ואירועים עוצרי נשימה. היא תושבת השרון, בת 17 כיום, משאת נפשה הוא להיות אסטרופיזיקאית, היא מפנטזת על הזוהר הצפוני, על הירח והשמש והכוכבים, מנגנת בפסנתר ומציירת. 

הספר עצמו הוא מעשה נדיר של נערה בת 17. זהו סיפור הרפתקאה שבמהלכו גדלו גיבורי הספר והשתנו, וגם נועה צור בת ה-13 צמחה איתם, והשתנתה. הספר נכתב בהשראתו ועידודו של פיטר לרנג'ס, מחבר סדרת הספרים "שבעת הפלאים", סדרת הלהיט האמריקאית הזו כיכבה ברבי המכר בקטגוריית הנוער של הניו יורק טיימס.  

335 עמ'; 98 ₪.