הנערה החדשה / דניאל סילבה / כינרת

הנערה החדשה 

דניאל סילבה / כינרת

היא היתה לבושה במיטב בגדי המעצבים - מתיק העור היוקרתי שנשאה ועד לקצות נעליה הבוהקות. היה בה משהו, בנערה החדשה... 

מסתורין אופף את זהותה של הנערה השחרחורת והיפהפיה, שמגיעה כל בוקר אל בית הספר האקסקלוסיבי בשוויץ בלימוזינה שחורה משוריינת, בליווי רכב ביטחון נוסף. אומרים שהיא בתו של איש עסקים עשיר. למעשה, אביה הוא חאלד בן מוחמד, נסיך הכתר של ערב הסעודית, שמושמץ בשל חלקו ברצח עיתונאי מתנגד משטר. 

כשבתו היחידה נחטפת, הוא פונה אל האיש היחיד שיכול למצוא אותה לפני שיהיה מאוחר מדי. גבריאל אלון, המפקד האגדי של המודיעין הישראלי, בילה את רוב חייו בלחימה בטרוריסטים. לאחר שהנסיך חאלד מתחייב לשבור את התמיכה הסעודית בטרור, הם הופכים לבני ברית בכורח הנסיבות. לשניהם שורה ארוכה של אויבים, ושניהם עלולים להפסיד הכל. 

דניאל סילבה הוא מחבר עטור פרסים של רבי־מכר עולמיים רבים, בהם: המרגל שלא ייאמן, המחסל, הבלדרית, סוכן במלכוד, חוקי מוסקבה, העריק, פרשת רמברנדט, דיוקנה של מרגלת, המלאך הנופל, הבחורה האנגלייה, השוד, המרגל האנגלי, האלמנה השחורה, בית המרגלים והאישה האחרת. 

הוא ידוע בעיקר בסדרת המותחנים ארוכת־השנים שלו בכיכובו של המרגל ומשחזר האמנות גבריאל אלון. ספריו של סילבה הם רבי־מכר שזכו לשבחים רבים ברחבי העולם ותורגמו ליותר מ־30 שפות. הוא מתגורר בפלורידה עם אשתו, עיתונאית הטלוויזיה ג'יימי גנגל, והתאומים שלהם, לילי וניקול. 

369 עמודים, 98 ₪.