אני בסדר, הבית בסדר / קיי-סי דיוויס / מודן

אני בסדר, הבית בסדר

קיי-סי דיוויס / מודן

אם ביצוע מטלות הבית הוא מאבק תמידי עבורך, יש לכך כנראה סיבה טובה: חרדה, עייפות, דיכאון, הפרעת קשב, או סתם לא מספיק שעות ביממה. קיי־סי דיוויס מכירה את זה היטב. כשנולד ילדה השני, היא לא הצליחה לקפל אפילו בגד אחד במשך שבעה חודשים ונכנסה למעגל משתק של רגשות אשמה וחרדה. אבל תובנה אחת משנת־חיים השיבה לה את השפיות ואת התפקוד בבית: אנחנו לא קיימים כדי לשרת את הבית שלנו; הבית שלנו קיים כדי לשרת אותנו. במילים אחרות, חוסר סדר לא מעיד על אופי פגום או על כישלון.

'אני בסדר, הבית בסדר' עוזר לנו למצוא את הדרך לשמור על בית מתפקד. הוא מלמד אותנו איך להפסיק את השיח הפנימי השלילי ומעודד אותנו לאמץ דרכים חומלות להתמודדות עם חסמים תפקודיים. יש בו אינספור עצות שיעזרו לנו לגייס מוטיבציה בזמנים שבהם לא מתחשק לנו לעשות כלום, לנקות חדר כשאנחנו מרגישים מוצפים או לסדר את הבית בלי שזה יאיים עלינו. 

נמצא בו רעיונות על איך לשטוף כלים או לעשות כביסה בימים קשים, והרבה טריקים יצירתיים לעבודה עם הגוף, שלא תמיד משתף פעולה.

קיי־סי דיוויס היא פסיכותרפיסטית מוסמכת שהפכה לכוכבת טיק־טוק, המציגה בסרטונים שלה באופן קליל ויעיל את גישתה החדשנית, שמשלבת עקרונות פסיכולוגיים מעצימים עם דרכים מעשיות פשוטות. היא מבטיחה שהבית שלנו ישוב להיות מקום של רוגע ומנוחה, גם אם לא סיימנו את כל המשימות.

176 עמודים, 88 ש"ח.