ארץ החלומות / ניקולס ספארקס / מודן

ארץ החלומות

ניקולס ספארקס / מודן

בוורלי בורחת מבעלה המתעלל, ומקווה למצוא מקום שבו היא וטומי, בנה בן השש, יוכלו להתחיל את חייהם מחדש. חסרי כול הם מגיעים לגרינוויל, עיירה קטנה בקרוליינה הצפונית. היא ממציאה סיפור רקע, מקפידה לצאת מהבית רק בתחפושת ומעלימה כל עדות לנוכחותם. אבל כשמעט הכסף שהצליחה לחסוך אוזל והחרדה שעלו על עקבותיה גוברת, בוורלי מתחילה להבין שחלומה על חיים חדשים הולך ומתרחק.

במרחק מאות קילומטרים משם, על חופיה שטופי השמש של פלורידה, מבלה קולבי מיילס חופשה ראשונה לאחר שנים של עבודה רצופה בחווה המשפחתית. הוא חוזר אל חלומו הישן ומופיע עם גיטרה בבר מקומי מול קהל משולהב. את שעותיו הפנויות הוא מבלה על החוף ושם הוא פוגש את מורגן לי, שמזהה אותו מהופעותיו בבר. 

האהבה מתלקחת בין ילדת השמנת משיקגו ששואפת לעבור לנאשוויל ולהפוך לזמרת לבין החקלאי הנושא על כתפיו אחריות לבני משפחתו. מבחינה רומנטית ומוזיקלית ההתאמה בין קולבי למורגן מושלמת, אך מסלול החיים שלהם מוליך אותם בכיוונים הפוכים. 

אחרי שבוע בלתי נשכח שהם מבלים יחד, עליהם להחליט כיצד ייראה עתידם. אבל הודעה פתאומית שקולבי מקבל מהחווה מאלצת אותו לחשב מסלול מחדש.

חייהם של גיבורי הספר מורכבים ומסובכים, ושלושתם קשורים זה לזה ברשת של מחויבויות שמאלצות אותם לבחור בין הצורך לעמוד בציפיות הסביבה ובין רצונם להגשים את חלומותיהם. זהו ספר מלא כאב, חמלה ותקווה, שמוקדש לכל מי שמבקש לקבוע את גורלו במו ידיו ולא לוותר על חלומותיו.  

365 עמודים, 98 ש"ח.