הוראות לריקוד / ניקולה יון / כינרת

הוראות לריקוד 

ניקולה יון / כינרת 

האם האהבה שווה את הסיכון? 

לאיווי יש כוח מיוחד – היא יכולה לחזות את הגורל הרומנטי של כל מי שהיא מכירה. אבל מה יקרה כשהיא תראה את הגורל שלה עצמה? איווי כבר לא מאמינה באהבה. במיוחד אחרי שקורה לה הדבר הכי מוזר בעולם: יום אחד היא מסתכלת על זוג מתנשק ופתאום מופיע מולה חיזיון. היא רואה הכול: איך הרומן שלהם התחיל... 

ואיך הוא ייגמר. הרי גם סיפורי האהבה הכי גדולים נגמרים בלב שבור. 

בזמן שאיווי מנסה להבין למה החזיונות מופיעים בכל פעם שזוג מתנשק לידה, היא מוצאת את עצמה לומדת לרקוד עם אקס. אקס הוא בדיוק ההפך מאיווי: הרפקתן, מלא תשוקה, נועז. הוא אומר כן לכל דבר, אפילו לתחרות ריקודים עם מישהי שהוא פגש לפני דקה. 

החזיונות המציקים של איווי לימדו אותה שהאהבה הורסת את כולם. אבל בזמן שהיא ואקס רוקדים יחד, איווי נאלצת לבחון מחדש את כל מה שחשבה שהיא יודעת על אהבה ועל החיים. 

ניקולה יון היא המחברת של רבי־המכר הבינלאומיים 'הכול, הכול' ו'גם השמש היא כוכב', שעובדו לסרטים מצליחים. היא גדלה בג'מייקה ובברוקלין ומתגוררת בלוס אנג'לס עם בעלה והבת שלהם. היא רומנטיקנית חסרת תקנה, שמאמינה בכל ליבה שאפשר להתאהב בן רגע, ושזה יכול להימשך לעד: 

״אני מקווה שהקוראות והקוראים יחבקו חזק יותר את האנשים שהם אוהבים. אחד השיעורים הכי קשים שהייתי צריכה ללמוד שוב בשנים האחרונות, הוא ששום דבר לא מובן מאליו. אין לנו נצח־נצחים עם האנשים שאנחנו אוהבים.״ 

270 עמ', 89 ₪.