מה אופים היום? / קרן אגם / מודן

מה אופים היום?
קרן אגם / מודן

"השאלה מה אופים היום? היא סיפור חיי. בכל יום מגיע רגע שבו אני מרגישה צורך לאפות משהו, ומבחינתי יום שלא אפיתי בו הוא יום מבוזבז. אפייה היא היצירה הגדולה ביותר של חיי, ותמיד קשורה לבית.כשמתפשט בבית ריח של מאפים, כשעל השיש עומדת צנצנת עוגיות או כשיש עוגה בחושה על הדלפק, אני מייד נרגעת ויודעת שזה הזיכרון וזו המסורת שאני רוצה להנחיל לילדים שלי." 

בספר שבידיכם תמצאו אוסף מגוון של מאפים ועוגות מכל הסוגים, שיכולים להתאים לארוחות חג, לסופי שבוע, לאירוח, לימי הולדת או פשוט ליום שבו מתחשק לכם להכין מהר משהו טעים לעצמכם ולמשפחה. תוכלו לבחור בין פוקאצ'ה, לחמניות מתוקות, עוגיות חמאה דניות, קראנץ שמרים, טארט שוקולד חגיגי, עוגת "איזה פירות שיש לי", סופגניות אפויות ועוד ועוד. 

זה אוסף שנועד לכל הרגעים שבהם תשאלו את עצמכם: אז מה אופים היום? כי בכל רגע כזה תוכלו לפתוח את הספר ולמצוא באחד הפרקים משהו שיהיה לכם קל וכיף להכין, ושייתן לכם הרגשה של בית. 

זהו ספרה השני של קרן אגם, בעלת הבלוג המצליח "נשואה למאפייה", מנחת סדנאות אפייה, מפתחת מתכונים, כותבת טור אפייה באתר מאקו ומגישה תוכנית טלוויזיה בערוץ האוכל. ספרה הראשון 'נשואה למאפייה', שיצא בהוצאת מודן, היה לרב־מכר ולספר אהוב במיוחד בקרב אופות ואופים ביתיים.  

128 ש"ח.