ההר הפנימי / ברִיאנה וִיסט / כינרת

ההר הפנימי 

ברִיאנה וִיסט / כינרת  

איך להפסיק לקלקל לעצמנו בגלל מה שנדמה לנו שאחרים רוצים. 

התגברות על הר - לטפס עליו וגם לרדת ממנו בשלום ובתחושת הצלחה - היא מטאפורה עתיקה להתעוררות רוחנית, למסעות של צמיחה עצמית, ולקשיים שעומדים בפנינו בדרך לשינוי. אבל האמת היא שההר מצוי בתוכנו, ונוצר לאורך שנים של צבירת טראומות, הסתגלויות חברתיות ומנגנוני התמודדות, שהובילו למצבים של תקיעוּת וחשש משינוי. 

בספרה זה מציעה בריאנה וויסט תובנות חיוניות כדי שנוכל לטפס אל האני הגבוה ביותר שלנו, שהוא גם האני האמיתי. מאמץ לְרַצות את הסביבה מוביל להשתקת קולנו הפנימי, שאותו ניתן לשמוע שוב בעזרת הקשבה לגוף ולמחשבות. אבל השינוי אינו קל, ודורש התבוננות עצמית מפוכחת והתגברות על התנהגויות המאטות אותנו ופוגעות בנו. 

+++ 

'סלפי' היא סדרת הספרים החדשים של כנרת־זמורה־דביר, והשם שלה אומר בדיוק את מה שהיא מעניקה לקוראים שלה: תמונה – נפשית - של עצמם; תמונה של מה שהם יכולים להיות; ורעיונות נהדרים איך להגיע לשם. בסלפי תמצאו ספרי הדרכה וייעוץ, העצמה והעשרה, ספרים לרגש ולנפש, על יחסים עם בן הזוג ובת הזוג, עם החברים הקרובים, עם ההורים והילדים – ועל היחסים עם עצמכם, ועל האופן שבו החיים יכולים להיות טובים יותר, בזכות עצמנו, ובכוחות עצמנו. 

203 עמ', 96 ₪.