לב רעב / אשכול נבו / זמורה

לב רעב

אשכול נבו / זמורה

גבר מתלווה לאביו לקונצרט אחרון ופרידה; אם מגלה שהבן שלה נחשף למשהו שלא היה אמור לראות; ביקור משפחתי בחדר בריחה מקבל תפנית מפתיעה; ילד מפר הבטחה והיא חוזרת לרדוף אותו כעבור שנים; אישה פוגשת במהלך הפגנה בירושלים את מי שהיא הכי חוששת ומשתוקקת לפגוש.

אלו ועוד הם גיבורי 'לב רעב'. וליבם רעב תמיד פעמיים: לסיכון, להרפתקאות ולמסע – אבל גם למוכּר, לביתי ולבטוח.הנושאים שריתקו את אשכול נבו מאז ומתמיד, נוכחים כאן: סודות ושקרים בתוך המשפחה, תהפוכות ומבחנים בחברוּת ארוכת שנים, וכמובן הישראליות על שלל פצעיה. אבל נדמה שהפורמט הקצר דוחף אותו להיות חריף, נועז, ובאורח פלא, גם עדין יותר.

'לב רעב' לוכד במילים את החלקיקים הבלתי נראים שמרחפים בינינו כשאנחנו מתקרבים זה לזה. ומזכיר לנו שבדיוק שם, ברגעים האינטימיים הקטנים, חבויה המשמעות הגדולה ביותר. 

אשכול נבו הוא אחד הסופרים המוערכים והאהובים בישראל. ספריו תורגמו ל־14 שפות, נמכרו ביותר ממיליון עותקים ברחבי העולם וזכו בפרסים ספרותיים בארץ ובחו"ל. ב"ניו יורק טיימס" תיארו את כתיבתו כ"מהפנטת", ה"קוריירה דה לה סרה" קבע שהוא אחד הסופרים הבולטים בדורו. הסיפור "לימונדה", המופיע בלב רעב, זכה בפרס או הנרי בארצות הברית בשנת 2022.

'גבר נכנס בפרדס', ספרו הקודם של נבו, היה רב המכר הגדול ביותר של שנת 2021. כל ספר חדש שלו זוכה לתשומת לב תקשורתית וספרותית יוצאת דופן.

302 עמ', 98 ₪.