תעקבו אחריי / ג'ני דנסון / מודן

תעקבו אחריי
ג'ני דנסון / מודן

לי אלוני, עיתונאית מוערכת בעיתון הגדול במדינה, מחליטה להמרות את פי העורכת שלה ולפרסם באתר האינטרנט של העיתון כתבת תחקיר פרי עטה, העונש מגיע מיד. היא מפוטרת בבושת פנים, נפרדת מבן הזוג שלה ומוצאת את עצמה חסרת עבודה, בית, בן זוג או עתיד.

בלילה רווי באלכוהול, ייאוש ובדידות, היא יוצרת חשבון אינסטגרם לגבר פיקטיבי עם חיוך מושלם ופה מלוכלך. אדיר איתן אומר כל מה שעובר לו בראש, רב עם מי שהוא רוצה, מעלה פוסטים מרושעים ובעיקר עושה מה שמתחשק לו, בלי לחשוב מה יגידו. להפתעתה, בתוך 24 שעות אדיר איתן הופך לוויראלי, וגלי מוצאת את עצמה תחת מבול של מאות אלפי עוקבים, לייקים, תגובות והצעות מפתות.

אדיר איתן לא מפחד מכלום. בניגוד אליו, גלי מפחדת. היא מפחדת ממה שיגידו, מפחדת שלא יאהבו אותה, מפחדת לא לגמור את החודש, מפחדת שיגלו שהיא מתחזה ובעיקר מפחדת שלעולם לא ייקחו אותה יותר ברצינות.
כשאדיר, או בעצם גלי, עושה טעות איומה, מתחיל צונאמי של דיס־אינפורמציה שפוגע בכל מי שעומד בדרכו. זה הרגע שבו היא מבינה שהגיע הזמן לקבל החלטות כואבות.

רומן מצחיק, עכשווי ונוקב. הוא מעלה דיון חשוב מאין כמותו על גבריות ונשיות, על עולם הניו־מדיה רב העוצמה, על אהבה עצמית וערך עצמי, ועל הצורך האדיר של כולנו להיות יפים, חשובים ואהובים.

ג'ני דנסון כותבת מאז שהיא זוכרת את עצמה: במחברות, בוואלה!, בנוטס בטלפון, על ספסלים בפארקים, בים וברמזורים אדומים.זהו הוא ספרה הראשון.

254 עמודים, 92 ש"ח. 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.