הגיבור האבוד / ריק ריירדן / זמורה

הגיבור האבוד

ריק ריירדן / זמורה   

כשג'ייסון מתעורר הוא לא זוכר שום דבר. לא מי הוא, ולא איך הגיע לטיול שנתי של פנימייה ל״ילדים רעים״. הוא אפילו לא זוכר את החברה שלו, פייפר. ועכשיו הוא צריך להילחם במפלצות שתקופות אותם – היי, זה הדבר היחיד שדווקא נראה מוכר! 

גם לפייפר יש צרות משלה. אבא שלה נעדר, ולפי הסיוטים החוזרים שלה – הוא בסכנת מוות. איזה סיכוי יש לה להציל אותו? ליאו דווקא מרוצה למצוא את עצמו מוקף כלי עבודה ואימוני נשק. אבל למה השותפים שלו לביתן לא מפסיקים לדבר על קללה שהוטלה עליהם, ועל איזה אחד, פרסי ג׳קסון?   

'הגיבור האבוד' הוא הראשון בסדרת 'גיבורי האולימפוס' של ריק ריירדן, שחיבר את סדרות רבי המכר 'פרסי ג׳קסון', 'מגנס צ'ייס', 'גורלו של אפולו' ו'משפחת קיין'. חובבי החצויים, הנבואות ומסעות החיפושים יקראו אותו בנשימה עצורה, ויתחננו לספרי ההמשך.  

ריק ריירדן הוא סופר נוער אמריקני עטור פרסים. כנער הרבה לקרוא סיפורי מיתולוגיה וספרי פנטזיה ומדע בדיוני. הוא עבד 14 שנה כמורה לספרות ולהיסטוריה בחטיבת ביניים, עד שפרש כדי להקדיש את כל זמנו לכתיבה. כשבנו ביקש ממנו סיפור לפני השינה, חיבר לו סיפורים המשלבים בין עולם הפנטזיה ועולם המיתולוגיה האהובים עליו. סיפורים אלה הפכו לסדרה המצליחה פרסי ג'קסון והאולימפיים, שריתקה בני נוער מהעולם כולו וקירבה אותם לסיפורי המיתולוגיה היוונית.

ספרי הנוער של ריק ריירדן תורגמו ל־37 שפות, נמכרו ביותר מ־40 מיליון עותקים בארצות הברית בלבד, זכו בפרסים רבים ועובדו לקולנוע.

556 עמ', 98 ₪.