ועכשיו אהבה / אורלי סיגל / שתיים

ועכשיו אהבה 

אורלי סיגל / שתיים 

אורלי סיגל בודקת בספריה ובסיפוריה אפשרויות לחיים שהיו יכולים להיות שלה. 'ניסויים פתוחים' עוסק בדיסוננס בין משפחה לתשוקה וקורא תיגר על הצביעות הבורגנית. ב'בואי' אישה עוברת טיפולי פוריות עקב פגם גנטי - אותה תסמונת נדירה (BWS) שבגללה סיגל עצמה נאלצה להפסיק היריון לקראת סופו – ומפתיע בדרך התמודדותה עם המצב. ב'חממות' מתוארת מערכת יחסים בין אחים בעשור השביעי לחייהם לאור ניצול מיני של האח את אחותו בילדותם - לנרטיב זה אין אח ורע בספרות העברית. ב'פס חם' מתמודד הגיבור עם תוצאת בגידה חד-פעמית באשתו כעשור לאחר שהתרחשה: הבת שנולדה לו אז.

בספרה החדש 'ועכשיו אהבה' סיגל בוחנת את האפשרות לחיים שכמעט היו שלה – כמעט, כי היא ברחה מהם. שאלת ה"מה היה אם", אופציות החיים שלא נבחרו מלוות את סיגל כצל. בעזרת גיבורתה, היא מממשת את האפשרויות שלא נבחרו מתמודדת איתן. 

ספר הביכורים של אורלי סיגל, ניסוים פתוחים (אפריל 2018) היה 'ניסוי בלהיות סופרת'; בואי, ספרה השני נבע מהצורך לספר סיפור אישי ולתת ביטוי למושתק והגיע לרשימות רבי המכר. עם צאת ספרה השלישי 'ועכשיו אהבה', סיגל יכולה (למרות שהיא לא עושה את זה) להכריז על עצמה "סופרת". כתיבה ממלאת את חייה - מה שהיה ה-day job שלה (הנחיית תהליכי חדשנות) הפך לעיסוק צדדי.  

אורלי סיגל סופרת, מרצה, מנחה סדנאות כתיבה וסדנאות תהליכי ניהול חדשנות. נולדה וגדלה בירוחם. היא פסיכולוגית ארגונית, מושבניקית ואמא. ספריה ''ניסויים פתוחים' ו'בואי' ראו אור בהוצאת כנרת־זמורה.

225 עמודים, 92 ש"ח.