דג זהב / נאנא יאא / כינרת

דג זהב

נאנא יאא / כינרת  

קומיקס בסגנון מנגה. בשיתוף עם אמא"י – ארגון מנגה ואנימה ישראל. קבלו את מורי, גיבור מנגה שמעיף ניצוצות!

מורי הוא נער אמיץ שחי בעולם מוצף במים. העולם רוחש סכנות בדמות יצורי ענק מעוותים, אבל למורי הם לא ממש מפריעים. הרבה יותר מטרידות אותו הידיים שלו; כל דבר שמורי נוגע בו הופך לזהב.

כיף? לא ממש, כשאפילו תחתונים אתה לא יכול ללבוש לבד...

בעזרתה של שלי, ממציאה וחוקרת מבריקה, והלוטרה חברתו הטובה, מורי יוצא למסע מסוכן כדי למצוא את הקסם שיסיר ממנו את קללת הזהב. ואולי, מורי מקווה, להחזיר לו מישהו יקר שאבד.

חלק ראשון בסדרה חדשה בסגנון המנגה, מתפוצצת מאקשן, הומור, דמויות בלתי נשכחות וגיבור חד־פעמי! 

מנגה היא סגנון קומיקס ייחודי אשר התפתח ביפן משנות ה-60, והשפיע על מגוון יצירות קומיקס ואנימציה גם מחוץ ליפן. כיום, מנגה ואנימה (כינוי לאנימציה יפנית) הפכו לתעשיית ענק, שמהפנטת קהל בכל הגילאים ובכל רחבי העולם. רק בישראל חיים למעלה מ-10,000 מעריצי אנימה ומנגה. 

דג זהב הוא יצירה המושפעת מעולם המנגה והיא הזדמנות מצוינת לצלול לראשונה לתוך סגנון ייחודי זה. בזכות התרגום לעברית שנוצר בשיתוף עם אמא"י – ארגון מנגה ואנימה ישראל – יכולים גם מי שמעולם לא קראו מנגה להיחשף להנות מיצירה מיוחדת המושפעת מהתרבות היפנית. גם מעריצי מנגה ותיקים יוכלו להנות מסיפור מיוחד ומלא אהבה לסגנון ייחודי זה. 

נאנא יאא ניצחה בתחרות מנגה כבר בגיל 17.ב־2017 היא קיבלה את פרס AnimaniA למנגה הבינלאומית הטובה ביותר, והגיע לצמרת המנגות הנמכרות ביותר בגרמניה עם דג זהב.

בגיל 26 נאנא היא היוצרת המוכרת ביותר בעולם המנגה הגרמני, עם סיפורים קצרים, השתתפות באנתולוגיות, והוצאה לאור של יצירות עצמאיות.