מפת דרכים / אילן הרן / הוצאה פרטית


מפת דרכים

אילן הרן / הוצאה פרטית 

אוטוביוגרפיה אחרת. 

אילן הרן, מהנדס חשמל, מתבונן על מסלול חייו, לאחור, על טראומות הילדות, השירות הצבאי כקצין ל"א בחיל האוויר, מלחמת יום כיפור ההצלחה כיזם הייטק וההתרסקות העסקית, הדיבור עם אלוהים, הצלילה אל השואה וההתמקדות בתכלית חייו כחוקר נפש ומורה מאז שנות ה-90 והוא כותב עליהם ב-אוטוביוגרפיה אחרת. 

במשך שנות המחקר וההוראה שלו, (מאז 1998), לא יכול היה הרן שלא לראות כי הרבה מאוד מקרים בחייו, חשובים יותר וחשובים פחות, נראים לו כחלקי פאזל מורכב שיש להרכיבו מאלפי יחידות ללא התמונה שאליה יש להגיע. מתוך ההבנה הזו יצר הרן 'מפת דרכים' ככלי חיוני לנפש, מפה שאיננה גרפית או חזותית, היא מילולית. מסלול מימוש תכלית החיים הוא מורכב, ובמסלול מורכב, נדרשת מפה מתאימה אותה כל אחד יכול לבנות לעצמו מאיסוף קורות החיים שלו והבנת המסרים החבויים בהם. 

בספר מדגים הרן כיצד ניתן ללמוד בהווה את העבר האישי, על מנת לשנות את העתיד המצפה בהמשך הדרך. 

הספר 'מפת דרכים' הוא תולדה של מחקר שערך הרן, במשך 12 שנים בהן אסף ואיחד ידע מתורות שונות כמו, קבלה, חשיבה הכרתית, פסיכולוגיה חסידות עם לוגיקה מתמטית ובדיקת ההנחות במציאות היום-יומית, אלה יצרו עבורו הסתכלות חדשה זו, המאפשרת הסתכלות על המציאות בצורה מפוכחת ומעשית מאידך. הכרה בקיום תכלית חיים אישית לכל אחד, והיכולת לממש אותה הן "הפרס הגדול" של החיים.

אילן הרן - בוגר הנדסת חשמל בטכניון חיפה, עתודאי, קצין מערכות לוחמה אלקטרונית בחיל אויר, מנכ"ל ובעלים של רובוקום בע"מ, לשעבר יו"ר המכון ללימודי חשיבה הכרתית ע"ש ימימה. 

לפרטים נוספים ולרכישת הספר: https://roadmap.band/gvj 

190 עמ', 72 ₪.