לור / אלכסנדרה בראקן / עם עובד


לור

אלכסנדרה בראקן / עם עובד 

ספר לבני הנעורים. 

האָגוֹן הוא משחק אכזרי של ציד שנפתח מחדש מדי שבע שנים. כעונש על מרד בעבר, תשעה אלים יווניים נאלצים ללבוש גוף אנושי ולצעוד כבני תמותה בערים המודרניות. במשך שבעה ימים שושלות של ציידים צמאי דם רודפות אחריהם ומבקשות להרוג אותם ולחמוס את כוחותיהם האלוהיים, והם פגיעים וחשופים. 

לור פרסאוס מניו יורק, בת לשושלת ציידים עתיקת יומין, הפנתה את גבה למשחקי האגון ולתהילה הטמונה בהם לאחר הרצח הסדיסטי של בני משפחתה בידי שושלת יריבה. היא ויתרה על הצורך הראשוני לנקום ושקעה בחיים של לוחמת בקרבות אגרוף חוקיים למחצה, אולם לאחר פתיחת האגון החדש בעירה הקלפים נטרפים. 

לור מוצאת על סף דלתה את אתנה הפצועה קשה, והאלה רבת-העוצמה, מהאחרונות שנותרו מאלי האולימפוס המקוריים, דורשת את מעורבותה ועזרתה. לור נגררת שוב, באי-רצון, למשחקי הציד של האגון ופוגשת את חבר הילדות שלה קסטור לבית אכילס, אשר בעבר היה שותפה לאימונים, נער חולני וחלוש, אולם מאז השתנה ללא הכר. 

לור קושרת את גורלה בגורלם של אתנה וקסטור, ויחד הם יוצאים למאבק בכוחותיהם האדירים של אלים חדשים שעלו לגדולה ומחזיקים בידיהם את העוצמה הנחוצה להוריד את האנושות על ברכיה. 

אלכסדרה בראקן היא סופרת אמריקנית מצליחה, ספריה בסדרה מוחות אפלים הגיעו למקום הראשון ברשימת רבי-המכר של הניו יורק טיימס ורואים אור בעברית בהוצאת עם עובד. 

אלכסנדרה בראקן נולדה וגדלה באריזונה. בתור ביתו של אספן "מלחמת הכוכבים", היא התבגרה בתוך שרשרת אינסופית של ביקורים בכנסים של "מלחמת הכוכבים" וירידי צעצועים, שעזרו להצית את דמיונה ואת אהבתה הגדולה לקריאה. לאחר שסיימה את בית הספר התיכון למדה לתואר באנגלית ובהיסטוריה. לאחר מכן עברה לניו יורק ועבדה בהוצאת ספרים שמתמחה בספרי ילדים...

רק כעבור כמה שנים, החליטה להעז ולכתוב במשרה מלאה. כיום אלכסנדרה היא סופרת רבי מכר של הניו יורק טיימס וה- USA TODAY. ספריה זמינים בכל רחבי העולם ותורגמו ל-15 שפות.