האחות החסרה / לוסיינדה ריילי / מודן

האחות החסרה
לוסיינדה ריילי / מודן

יום השנה לפטירתו של פא סולט, המיליארדר המסתורי שאימץ שש בנות, מתקרב. הבנות מתכננות להתאחד מקצוות תבל לטקס אזכרה מיוחד. אולם המתנה הגדולה ביותר לאביהן מופיעה באופן לא צפוי – מידע חדש ומהימן על מקום הימצאה של האחות השביעית שאביהן חיפש כל חייו. 

האחיות נרתמות למסע נגד הזמן כדי למצוא את האחות החסרה ולצרף אותה לטקס האזכרה. הרמזים מובילים למרי מקדוגל המתגוררת בניו זילנד. אבל ישנן שתי נשים בשם זה, אם ובת. האם אחת מהן היא האחות החסרה? והאם היא תרצה להיות חלק מהמשפחה יוצאת הדופן הזו? 

הבנות מגיעות אל מרי כאשר היא מצויה במסע גילוי עצמי משלה, אשר מוביל אותה אל שורשיה באירלנד. מרי נחשפת לנולה, שגדלה בימי מלחמת העצמאות של אירלנד, לוחמת חופש אמיצה ודעתנית, וגם אישה אוהבת ומלאת חמלה. כאשר נולה מרגישה נבגדת על ידי בשר מבשרה, הפגיעה קשה כל כך שהיא לא מסוגלת להבליג. אך ההדים של אותה פגיעה פועמים בעוז גם בדורות הבאים. 

זהו סיפור על אומץ ועוצמה נשית, על סליחה, ומעל לכול על משפחה. ספר סוחף, השביעי בסדרת "שבע האחיות" שזכתה להצלחה בינלאומית אדירה. קדמו לו: 'שבע האחיות', 'אחות הסערה', 'אחות הצללים', 'אחות הפנינים', 'אחות הירח' ו'אחות השמש'.

לוסיינדה ריילי נפטרה לפני כשנה ממחל הסרטן. ספר זה ראה אור כשלושה שבועות לפני מותה.


653 עמ', 98 ש"ח.